Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pitbullsoldier

Praca jako pasja :)

Polecane posty

Siemanko ,nie wiem czy temat już był ,potrzebuję trochę informacji na temat czy da się pracować przy fajerwerkach ,i zarabiać przy tym :D Myśle o tym już jakiś czas :) ale nigdzie nie moge znaleźć na ten temat informacji :) Nie chodzi mi o robienie szelek czy coś :) Czy są potrzebne studia ?jakieś kursy itd.gdzie trzeba uderzać :) Niewiem czy to ma coś do znaczenia ,ale mieszkam w Gdańsku ( tu raczej o pirotechnikach się nie słyszy :) Z góry dzięki za pomoc :)

Myślę że największą frajdą jest robienie pokazów wtedy potrzeba działalność gospodarczą, jakieś pozwolenie na robienie pokazów wydane przez chyba wojewodę i jeśli materiały NWP to chyba wszystko a jeśli MW to jakieś jeszcze pozwolenia ale nie wypowiedzą się bardziej doświadczeni.

PS: Sam o tym myślę cały czas ;)

Powiem tak, jak nie orientujesz się w firmach z okolicy to moja rada zacznij jeździć na okoliczne pokazy, wyślij zapytanie do firmy np Wulkan z Pruszcza o jakieś terminy pokazów żeby pooglądać i przy okazji pogadać trochę, dalej już pójdzie :)

Powiem tak, jak nie orientujesz się w firmach z okolicy to moja rada zacznij jeździć na okoliczne pokazy, wyślij zapytanie do firmy np Wulkan z Pruszcza o jakieś terminy pokazów żeby pooglądać i przy okazji pogadać trochę, dalej już pójdzie :)

Dzięki wielkie za podpowiedz :)

Chodzą głosy, że owa firma strzela lepiej niż jeszcze kilka lat temu. Właśnie kilka lat temu miałem okazję widzieć na żywo ok 4 ich pokazów i cóż, można było załamać ręce. Kto wie jak jest teraz. :D Oby lepiej, firma ponoć się rozwija..

Wszystko spoko .Ale za bardzo nie wiem jak tam do nich zagadać czy coś :D nie chciałbym zostać wyśmiany czy coś :D

Jeśli to normalni ludzie to nie będziesz, pomyśl każdy z nich musiał jakoś zacząć też nie miał kontaktów i dużej wiedzy. Każdy przez to przechodził. Pozdro

Dzięki wam bardzo za pomoc!! Myślicie ,że jak napisze ładnego maila z zapytaniem czy nie poszukują ludzi ,to będzie ok ? :D

Jak pies do jeża...

Maile sobie darujcie, oczekujecie konkretnej odpowiedzi, to konkretnie pytacie przez telefon o to gdzie można spotkać się przy okazji WOŚP albo umówcie się w firmie na rozmowę z szefem.

Jak pies do jeża...

Maile sobie darujcie, oczekujecie konkretnej odpowiedzi, to konkretnie pytacie przez telefon o to gdzie można spotkać się przy okazji WOŚP albo umówcie się w firmie na rozmowę z szefem.

Dzięki to mi wystarczy :)

vel ma racje bo e-maila oleją a tak nie mają jak w cztery oczy lub przez telefon

Zaloguj się, aby obserwować