Skocz do zawartości

TXB022 Spektrum


capodanno

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: TXB022

Nazwa: Spektrum

Efekt: Czerwona dalia z białym rozbłyskiem, srebrna korona z zielonymi gwiazdkami, czerwona palma z białym rozbłyskiem, srebrna fala z cracklingiem, czerwona dalia oraz chryzantema z hukiem.

Ilość strzałów: 37

Kaliber: 30 mm (1,2")

Waga prochu: 777g

Czas: około minuty

Średnia cena: 100 zł

Film:

 

Cudowna, znakomita wyrzutnia, najlepsza jaką kiedykolwiek miałem! Efekty są ogromne i naprawdę piękne, kolorowe gwiazdy rozpryskują nad całym polem, palmy opadają aż do ziemi, a crackling (taki jak w TXB400 Samum) stwarza niesamowite wrażenie (wydawało mi się, że efekt wisi tuż nade mną, a stałem 40 metrów od baterii). Ciągle mam ten efekt przed oczami. Wyrzutnia idealna, bierzcie ile wlezie i nawet się nie zastanawiajcie, robi wielkie wrażenie! Moim zdaniem piękniejsza od Songa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Rewelacja!

Przepiękna wyrzutnia.Na wielką uwagę zasługują ostatnie wystrzały wyrzutni o efekcie craclingu(chyba jeszcze piękniejszy,gęściejszy i większy niż w Samum).

Na mnie oraz wielu widzach wielkie wrażenie zrobiły czerwone palmy,które rozjaśniły całe niebo.Podobał mi się też efekt trzeszczących palm z zielonymi gwiazdami.Nie przypadł mi do gustu jedynie początek,ponieważ niektóre rozbryzgi były po prostu małe,chodzi mi o te dalie białymi gwiazdkami.Po za tym wyrzutnia wielkiej klasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dołączam do grona zadowolonych użytkowników tej kostki :) Ostatni efekt gęstych, wielkich chmur cracklingu z czerwoną dalią najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Polecam ! podobnie jak sorbet robi bardzo dużo szumu dynamiczna wyrzutnia z pięknym finałem po prostu krótko mówiąc robi robotę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość
3 minuty temu, mpiwowski napisał:

Jedna z najlepszych wyrzutni jakie miałem okazje widzieć, jest to mój pewny punkt w zakupach na Sylwestra 2019.

 

 

Zaraz ci ludzie napiszą, że SORBET dużo lepszy a mi osobiście też zawsze bardziej SPECTRUM pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FANATYK napisał:

 

Zaraz ci ludzie napiszą, że SORBET dużo lepszy a mi osobiście też zawsze bardziej SPECTRUM pasował.

Spectrum dużo lepszy niż Sorbet w tym roku przynajmniej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...