Skocz do zawartości

[szymon_274] Stuff 2015/16


szymon_274

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jak co roku.
Niestety, tym razem portfel bardziej niż zwykle wołał o pomoc, więc automatycznie przełożyło się to na fajerwerki.

Jednak co to za sylwester, bez pierdzielnięcia?
Przedstawiam Wam mój jakże skromny, ale i wystarczający zestawik na tegorocznego sylwestra.

A więc:

Zestaw fajerwerków Mixer
- 4 rakiety Raketak
- 3 rakiety Vozembouch
- 6 rakiet Gracie
- Super Petarda, Piratka
-Motylek i 2x fontanna Etna

Rzymski ogień Tlusta Rimanka
- 8 strzałów

Wyrzutnia PXB2117 Inferno
-od Piromaxa, 25 strzałów

Petardy Explosive I, RC1, RC3 i FP3 small
- oraz jakieś inne duperele

Za całość wyszło coś koło 100zł.
Zdjęcia:


http://images78.fotosik.pl/194/fbdb9053775b1a00med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba, sam miałem podobny stuff ale to 3 lata temu..Uwierz mi, świetnie się przy nim bawiłem czego i tobie życzę!! :-D Bezpiecznego sylwka i szczęśliwego Nowego Roku :-) 3maj się :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam w tym roku mam nie wiele więcej :P każdy kupuje za budżet jaki w danym roku posiada do wydatku na piro i jeden kupi więcej, a drugi mniej :D Ogólnie jak na to 100 złoty to jest meega spoko ułożone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba, sam miałem podobny stuff ale to 3 lata temu..Uwierz mi, świetnie się przy nim bawiłem czego i tobie życzę!! :-D Bezpiecznego sylwka i szczęśliwego Nowego Roku :-) 3maj się :-)

Dzięki za wyrozumiałość i życzenia. Również Tobie życzę wystrzałowego sylwka i wyśmienitej zabawy. Pozdrawiam serdecznie!

 

 

Sam w tym roku mam nie wiele więcej :P każdy kupuje za budżet jaki w danym roku posiada do wydatku na piro i jeden kupi więcej, a drugi mniej :D Ogólnie jak na to 100 złoty to jest meega spoko ułożone :)

Dokładnie, dzięki wielkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za taką cenę to masz sporo zabawy, i kostkę na finał. Ważne, że ejst coś do postrzelania :) Ja też mam podobny skromny stuff, zapraszam do mojego tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za taką cenę to masz sporo zabawy, i kostkę na finał. Ważne, że ejst coś do postrzelania :) Ja też mam podobny skromny stuff, zapraszam do mojego tematu :)

No, trochę się w tym roku podobnie zgraliśmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo dobrze dobrany stuff jak na taki budżet.Ja na Twoim miejscu dokupil bym jeszcze paczkę petard typu fp3 lub 859, żeby więcej zabawy było przed 24 :xmas_w00t: Miłego strzelania jutro :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo dobrze dobrany stuff jak na taki budżet.Ja na Twoim miejscu dokupil bym jeszcze paczkę petard typu fp3 lub 859, żeby więcej zabawy było przed 24 :xmas_w00t: Miłego strzelania jutro :christmascool:

Jak odpalę te wszystkie co mam, to będzie dobrze, hehe :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [szymon_274] Stuff 2015/16

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...