Skocz do zawartości

[bungar]Skromny stuff 2015/2016 by bungar :)


bungar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Jak co roku przedstawiam Wam mój skromny stuff, może nie jest jakiś duży, ale najważniejsze, że nigdy nie witam Nowego Roku z pustymi rękami :) W tym roku chyba pierwszy raz mam kostkę więcej niż 25sh, jest wszystkiego po trochu, jednego czego mi brakuje to racy morskiej, no ale samemu nie opłacało mi się zamawiać :) No to malutki spis tego co jest :

 

Wyrzutnie:

TXB828 "Dotyk przygody"

JW06 "Kasjopeja"

TXB498 "Magic Key"

JF11 "Ninja"

 

Rakiety:

R18058 "Demon"

 

Petardy:

EX1 x2

PXP308 "Adrenaline" x2

 

Rzymskie ognie:

M45 "Planet"

kilka T6238 "Multicolour"

 

No To by było na tyle. Udanego Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku :)

 

4032691_DSC_0126.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest co odpalić na godzinę zero, jak i zarówno jest co odpalić przed sylwkiem. Masz efekt i zabawę, to mi się podoba! Udanego sylwestra życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem u kolegi Szymon _274

''każdy kupuje za budżet jaki w danym roku posiada do wydatku na piro i jeden kupi więcej, a drugi mniej'' i jedyne co trzeba zrobić to kupić stuff dobrze dobrany za

swój budżet tego roczny a u Ciebie widzę, że kupiłeś z myślą o jak najlepszych efektach za tą kasę i też, żeby była kilka produktów, a nie jeden, więc mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy stuff jest coś fajnego na 24 lecz brakuję mi troszkę czegoś do zabawy przed północą, ale ogolnie to bardzo fajnie :xmas_tongue: . Zapraszam do mnie :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy stuff jest coś fajnego na 24 lecz brakuję mi troszkę czegoś do zabawy przed północą, ale ogolnie to bardzo fajnie :xmas_tongue: . Zapraszam do mnie :xmas_biggrin:

Jak dla mnie nie brakuje niczego do zabawy, ma fajne petardy, rakiety i rzymskie ognie.

Dotyk Przygody to wspaniała kosteczka, widziałem ją na żywo i na prawdę robi robotę.

Udanego sylwestra !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za miłe słowa :)

Sam jestem bardzo ciekaw tej kostki Dotyk przygody, ale widzę, że dobre opinie ma, więc jestem spokojny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...