Skocz do zawartości

[Waldo] Skromny stuff 2015/16


Waldo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam przyjemność przedstawić wam moje tegoroczne zakupy Sylwestrowe. Jestem nowym użytkownikiem, ale forum obserwuje od kilku lat, dlatego jestem jak najbardziej w temacie. Stuff w wiekszości składa sie z rzeczy zakupionych na wyprzedażach w BF i Korsarzu. Główny nacisk położyłem na rakiety, gdyż jestem ich miłośnikiem. Oprócz tego nie zabrakło oczywiście kostek, a w tym popularnego Songa. Oto on:

 

1962852.jpeg

 

 

 

1962853.jpeg

 

 

Zachęcam do komentowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Od razu widać dobre gospodarowanie budżetem. Wszystko z najwyższej półki - konkretne wyrzutnie i rakiety. Nie zawiedziesz się na Episode XV, to okrojona wersja doskonale znanego Tajfuna. Brakuje mi tylko małej wyrzutni kątowej, a tak poza tym to nie ma się do czego przyczepić. Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest wcale taki skromny, bardzo ładne kostki i porządne rakiety, brakuje mi jedynie jakiś petard, ale widocznie stawiasz na efekt :)

Bardzo fajny stuff i zapraszam do mojego tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petardy są, ale uznałem że nie ma sensu ich fotografować. Wiadomo że stawiam na efekt, o to przecież chodzi w noc sylwestrową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że co najmniej 300-350zł na to poszło, więc stuff nie skromny, konkretny. Ja również w tym roku zakupiłem sporo rakiet i mniejszych pierdół by się przede wszystkim na luzie pobawić. Wyrzutnie dobre, znane, sprawdzone, o dobrej jakości. Gratuluję, myślę, że Sylwester będzie udany pod względem piro. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy stuffik. Zacne kostki, jest mistrz ceremonii w postaci Songa więc finał będzie boski. Reszta wyrzutni też nieźle się prezentuje. Masz sporo rakiet, większość z nich to porządne produkty więc i konkretnej zabawy nie zabraknie.

Udanego i bezpiecznego sylwestra ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie widziałeś skromnego stuffu :xmas_biggrin: O 24 na pewno zrobisz rozpierdziel :xmas_happy: Stawiam, że będziesz najlepszy na osiedlu :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie widziałeś skromnego stuffu :xmas_biggrin: O 24 na pewno zrobisz rozpierdziel :xmas_happy: Stawiam, że będziesz najlepszy na osiedlu :xmas_biggrin:

 

Mieszkam na wsi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...