Skocz do zawartości

[1qnBDG] stuff 2015/16


1qnBDG

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, niestety człowiek im starszy tym ma mniej czasu na zaglądanie na forum, poczytanie co tam ciekawego słychać, co tam sie teraz opłaca kupować. Niestety, każdego z was to spotka. W tym roku z powodu spraw rodzinnych miałem nie kupować nic, lub kupić i zostawić na następny rok, aczkolwiek stwierdziłem, że taki dzień jest JEDEN i tak jak nigdy nie odpuszczałem, tak i nie odpuszczę teraz.
Nie miałem czasu za dużo na rozmyślenie co gdzie i jak, więc postawiłem na fajerwerkitanio.pl, ponieważ wyjazd do hurtownii już nie wchodził w grę. Zamówienie składałem w wigilie, gdy większość artykułów musiałem zastępować innymi.
To co zobaczycie na zdjęciu nie jest dokładnie tym co chciałem kupić, ale są to produkty niezłe (tak przynajmniej mi się wydaje :christmascool: )

Ilość artykułów różnych jest uzależniona tym, że dla siostrzeńców też jakaś zabawa się należy, a ilość fp3 i rac jest spowodowana tym iż, w tym roku także tak jak w poprzednim roku zrobić chce "Sylwester w stylu Ultras" -
https://www.youtube.com/watch?v=bhoZqG2TbUY -Jeśli ktoś nie widział to zapraszam do sprawdzenia. :xmas_happy:

Już nic nie będę kupował, ewentualnie coś drobnego.

Nie będę pisał symboli itd bo wszystko w miarę dobrze powinno widać. Pozdrawiam!

 

Zapłaciłem ok 700zł

 

stuff-15-16.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

Bardzo fajny urozmaicony stuff, będzie głośno, kolorowo i wybuchowo :D

Udanego sylwka !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uła aż oczy od patrzenia bolą.Szykuj dobre zapalniczki bo podpalania będziesz miał od groma.

Co do stuffu to duży i ładny.Plus to taki,że masz dużo wyrzutni,większość daje rade.Minus to jak dla mnie za dużo petard.Z połowy byś zrezygnował i miał konkret jakiego ci niestety brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kvv2mr.jpg

 


pagedwdwa.jpg

 

 

 

Wrzucam dwa zdjęcia z godziny 00:00. Ja obchodzę sylwester w trochę inny sposób, niż wiekszość z was. Później oczywiście odpalane jest wszystko, ale najpierw.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=bhoZqG2TbUY

Sylwester w stylu ultras v2 2016 - W tym roku niestety moje nagrania z kamery straciłem, więc byłem bardzo ograniczony co do stworzenia podobnego filmiku jak w zeszłym roku. Pozostało mi ratować się tym co mi zostało. Wszystko wyszło tak jak miało być. Z nagrań użytych w filmie jest ok. 75% tego czego chciałem użyć. Tak więc zapraszam do sprawdzenia co w tym roku działo się na Osiedlu Bohaterów.

Jeszcze o nas usłyszycie :xmas_ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...