Skocz do zawartości

Hurtownia Jorge w Czerwieńsku


FireMan

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle o zakupie w tej "instytucji".
Jest to kawałem ode mnie (350km) , więc o pojechaniu tam narazie nie ma mowy.
Mam zamiar tam kupić stuff na sylwa 07/08.
Niestety nie wiem , jak tam jest z wysyłką (w piątek będe tam dzwonił).
Czy już ktoś tam był/kupował ??
Czy zrealizują zamówienie za m/w 550zł.
Czy przy takiej kwocie dostane jakiś rabat , np wysyłka gratis.
Piszcie coś na temat tej hurtowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

Jeny chłopie to jest CZERWIEŃSK !! a nie Czerwińsk
http://pl.wikipedia.org/wiki/Czerwie%C5%84sk
a nie :D
http://pl.wikipedia.org/wiki/Czerwi%C5%84s...wo_pomorskie%29
ja właśnie jestem bardzo ciekaw czy można zakupić przesyłką
ponieważ w sklepie sobie spora doliczają ale wątpię żeby sprzedawali :D
Odległość między miastami Warszawa - Czerwieńsk 416.18 km
ale napisz w piątek czego sie dowiedziałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix
podobno wysyłają paczki, ale trzeba się kontaktować telefonicznie. Chyba 30zł przesyłka.


hmmm to by było bardzo fajnie :) zamówił bym wszystko za 500 zł :D troche by paczka warzyła a wiesz może jak z płatnością ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno wysyłają paczki, ale trzeba się kontaktować telefonicznie. Chyba 30zł przesyłka.


hmmm to by było bardzo fajnie :) zamówił bym wszystko za 500 zł :D troche by paczka warzyła a wiesz może jak z płatnością ?


prawdopodobnie wpłata na ich numer konta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do nich dzwoniłem i pisałem w zeszłym roku to osobiśćie nie można tam kupować. Ja mam do Czerwieńska z Zielonej Góry coś koło 30km i bym chętnie tam pojechał ale chyba nie sprzedają w detalu. Nie wiem. Jak ktoś zadzwoni to niech da znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to jest, można kupować od nich przez nata czy nie?!


możliwe, że wysyłają paczki, ale trzeb zamawiać przez telefon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

zadzwoń sobie do nich jak cię to tak bardzo ciekawi i już wtedy będziesz wiedział wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zrobie telefon do nich i wszystko na forum powiem (mama z pracy będzie dzwoniła :roll: :wink: ).

[ Dodano: 2007-11-13, 16:47 ]
Dzwoniłem.
Wysyłają paczki po 30kg , ale tylko jeden rodzaj fajerwerków (np same cassiopeie itp.) i koszt wysyłki to 18zł za paczke.
Minimalna cena zamówienia to 2000zł , nie można u nich odebrać osobiście.
Przy zakupie za minimum są rabaty , np wysyłka gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zupełnie nie przydatna hurtownia, bo za 2000 zł jeden gatunek kupować się nie opłaca. Przynajmniej wiemy gdzie się kierować jak ktoś urządza własny sklep :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...koszt wysyłki to 18zł za paczke.
Minimalna cena zamówienia to 2000zł , nie można u nich odebrać osobiście.
Przy zakupie za minimum są rabaty , np wysyłka gratis.


2 rzeczy.

1. to placi sie za przesylke czy nie?

2. jak sie kupuje ze minimum sa rabaty. a jak sie kupi za mniej niz mimimum to nie ma ?? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyjaśnie wam co do hurtowni.
W Czerwińsku są 2 hurtownie fajerwerków.
Jedna w/w z jorge i druga , która działa jako salon firmowy i sprzedaję w ilościach detalicznych.
Jutro będe dzwonił do tej drugiej , biorę jeszcze pod uwagę vmax2 , bo niekiedy mają ceny niższe niż hurtowe , a obowiązują one przy zamówieniu za minimum 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Teraz wyjaśnie wam co do hurtowni.
W Czerwińsku są 2 hurtownie fajerwerków.
Jedna w/w z jorge i druga , która działa jako salon firmowy i sprzedaję w ilościach detalicznych.
Jutro będe dzwonił do tej drugiej , biorę jeszcze pod uwagę vmax2 , bo niekiedy mają ceny niższe niż hurtowe , a obowiązują one przy zamówieniu za minimum 500zł.


Mam pytanie czy udało Ci się skontaktować z tą hurtownią i może masz rozeznanie w cenach jakie tam są i czy bardzo różnią się od hurtowych ? . Wprawdzie mam do Czerwieńska 230 km ale może uda mi sie tam wybrać :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorge nie sprzedaje detalistą!! i niema sklepu detalicznego oficjalnego firmy Jorge!!

Hurtownia jest ale tylko dla firm z którymi współpracuje Jorge na teren firmy nawet nie wejdziecie bo jest brama z ochroniarzem.

Zapamiętajcie to!!!!

I co do cen hurtowych!!!
Ceny hurtowe są podawane, ale są to ceny wyjściowe!!! Czyli? Co to znaczy...
Od tych cen są jeszcze odejmowane rabaty dla każdej firmy inaczej jest to uzależnione od kwoty jaka firma kupuje towar u Jorge!

Każdy importer ma identycznie! Nie licząc KOMETY gdyż oni nie podają cennika hurtowego... prawdopodobnie nawet go niema... ale za to dla każdego klienta hurtowego maja osobny cennik.

Zwykłe prawa rynku! Każda hurtownia działa na takiej zasadzie!
Jeśli jorge chciało by otworzyć sklep czy to stacjonarny czy to internetowy mieli by(mogli by mieć) najniższe ceny! Ale tak nie zrobią gdyż wtedy nikt(żadna hurtownia czy sprzedawca) by od nich nie brał towaru.. dlaczego? Gdyż każdy klient wolał by wziąć prosto od Jorge bo mieli by taniej, bez marży sprzedającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe prawa rynku! Każda hurtownia działa na takiej zasadzie!
Jeśli jorge chciało by otworzyć sklep czy to stacjonarny czy to internetowy mieli by(mogli by mieć) najniższe ceny! Ale tak nie zrobią gdyż wtedy nikt(żadna hurtownia czy sprzedawca) by od nich nie brał towaru.. dlaczego? Gdyż każdy klient wolał by wziąć prosto od Jorge bo mieli by taniej, bez marży sprzedającego.


Takich sklepów z cenami pochodzącymi z cennika jest kilka w Polsce.
Jeden nawet znajduję sie tuż koło Czerwieńska - w Zielonej Górze.
Ciekawostką jest to , że należy on do do pana G. (osoby , która odbiera telefony w centrali ;d , lecz nazwiska nie wymienie).
W większości z nich ceny hurtowe obowiązuja dopiero od 1000zł(taka kwota zazwyczaj pada).
Przy wysokich kwotach można nawet otrzymać rabat , niższych "prezenty" od sprzedawcy , zależy jakim budżetem dysponujemy.

Kiedyś interesując sie bardzo tym tematem i szukając , kontaktując się z różnymi osobami uzyskałem dostep do takich miejsc , przez co zawsze zostaje mi te pare złotych więcej niż np. przy zakupie w sklepie internetowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadanie cen hurtowych(czyli takich jakie ma Jorge w wydawanych przez siebie cennikach) jest banalnie łatwe! Trzeba mieć tylko kasę i to sporu... czyli...? Robić tak duże zakupy u nich aby przyznawali rabaty na tyle wystarczające, aby różnica miedzy ceną hurtową a ceną z rabatem była już dla kupującego u Jorge wystarczającą marżą(dającą mu zarobek) przy dalszej odsprzedaży towaru. Czyli... na taką przyjemność mogą pozwolić sobie tylko najwięksi.

Jak już pisałem w poście wyżej banalnie prosta sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy np. zwykły obywatel posiadający jakieś 10 tys. zł :mrgreen: który nie prowadzi działalności może u nich robić zakupy czy trzeba prowadzić własną działalność gospodarczą (tzn. sklep)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Musisz być płatnikiem vatu.
Czyli mieć działalność gospodarczą, gdyż wszystko jest na podstawie faktur vatowskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 10 tys zł spokojnie szłoby się dogadać z jakimś sklepem/hurtownią i miałbyś bez problemu z 10% zniżki od cennika hurtowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Można kupować normalnie w Zielonej Górze przy ulicy Zacisze 5a. Wiem, bo sam tam jeżdżę z Lubina specjalnie, bo mają dobre oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Lubinek zgodzę się z tobą nie trzeba jechać aż do Czerwieńska wystarczy iść na Zacisze super duży wybór i ceny niskie za paczkę FP3 New w tamtym roku zapłaciłem 9zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...