Skocz do zawartości
  • 0

Pomoc w ustaleniu czasów


Mateusz91

Pytanie

Witajcie mam zamiar wszystkie wyrzutnie połączyć jednym lontem. Chciałbym żebyście sprawdzili czy dobrze dobrałem odcinki do łączenia. Prosze o porady:)

 

PMB49G - 45 cm

PMB49B - 45 cm

CE13002 - Big Fans Collection 2- 20 cm

NS116020 - 20 cm

NS116050 - 20 cm

SHOW BOX, model: JW5020- 50 cm

Lily magnolia, model: JW4057(J) - 20 cm

EXCLUSIVE COLLECTION, model: JW87(J) - 17 cm

Show of fireworks, model: JW90 - 17 cm

TYRANT, model: SM9807 - 28cm

WYRZUTNIA B14 EXTREME, model: B14 - 25 cm

Golden waterfall, model: TXB038(T) - 20 cm

Lion, model: P7225(KO) -25cm

BLUE MOONLIGHT, model: 22446BL 20 cm

Hot Star DPO020 -32 cm

Takie czasy wyszły mi z filmików po odjęciu czasu odpalenia przosze kogoś o potwierdzenia pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

mało kto tu chce już coś doradzić lub pomóc

 

mogę podpowiedzieć że już bym zmniejszył miedzy pierwszymi o 2-3 cm bo lepiej żeby się nakładały jak by miały być przerwy

 

43

42

15 wyrzutnia trwa 18 sekund a ty masz 20 cm

15 następna co 20 sekund a lont który jest w wyrzutni też opóźnia

50

15 następna trwa tylko 19 sekund

15 następna co trwa 20 sekund

12 następna co trwa 17 sekund

23 trwa 28 sekund

23 trwa 27 -28 sekund

17 trwa 22-23 sekundy

18 trwa 22-23 sekundy

12 trwa 15-16 sekund

27 trwa 32 sekundy

 

pomyśl nad kolejnością

 

wszystkie czasy tak podane jak ty sam masz w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szczerze,to nie chce mi się sprawdzać wyrzutni po kolei,ale sprawdziłem pierwszą i strzela 55s,nie 45 jak napisałeś. I moja rada,ja zawsze robię tak że biorę czas z filmików,w którym wyrzutnia strzela i odliczam go do kolejnej wyrzutni ale nie łączę w tym miejscu lont do kolejnej tylko przykładam do miejsca gdzie lont wchodzi w wyrzutni. Bo zawsze lont z wyrzutni ma te 5cm a to jest 5sekund przerwy,dlatego polecam robić jak wyżej opisałem. Jeżeli nie zrozumiałeś to pisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

przyłączam się do opinii Piromana przyczepiaj trytkami blisko wyrzutni ale i tak musisz jakieś 4-5 sekund dać krótszy czas niż strzela wyrzutnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

przedewszystkim obejrzyj danej kostki jak najwiecej filmow. Trzy rozne filmy tej samej kostki to minimum, sprawdzasz czasy i wyciągasz średnią. Od średniej odejmujesz od 1-2s. Docinki mają być od wejcia do wejścia lontu do kostek. Dla pewności podwójna ścieszka lontu (gdy jest polamany to wrecz obowiązkowe). Odstępy miedzy kostkami takie by lont nie był napięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...