Skocz do zawartości

Odpalanie


Saek

Rekomendowane odpowiedzi

Róźnica jest taka, że z kadzidełka ulatnia się pachnący dymek i tym raczej niczego nie podpalisz, natomiast te zapalarki tylko się żarzą i są one używane do zapalania fajerwerków.


no kadzidełko też się żarzy chyba no nie (bo z kąt ten dymek?) i jak się uprzesz to tym też coś podpalisz(fajna sprawa taki dymek przy zapalaniu he) no i zapalarki się żarzą ale też puszczają dymek tylko nie pachnący (tak śmierdzi jak zapałka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To mój sprzęt na odpalanie stuffu 2008.

zapalaniekx6.th.jpg

Pierwsze dwie - płomieniowe, cztery następne - żarowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do odpalania używam zapalniczki zwykłej pizoelektrycznej,3 paczek zimnych ogni,czasem żarowej,no i papierosa mojego dziadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy przy wszystkich moździerzach jest coś takiego jak żarzydełko kształtem takie same jak zimny ogien tylko zamist efektu zimnego ognia bardzo mocno się żarzy i wolno ;]
super sie tym odpala przyłożysz u już xD ja miałem to przy moździerzu z lidla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rownież tak jak poprzednik używam zapalarki pirotechnicznej najczęściej jest ona w zestawach ale ja kupuje zwykłe kadzidła sprawdzają sie w 100 % :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś takiego ze 3 lata temu, później już w żadnym zestawie nie mogłem dostać :P
Na sylwka 07/08 nie potrzebowałem żadnej super ekstra zapalniczni tylko zwykłą z kiosku za 2 zł :P Ponieważ w ogóle nie było wiatru i wszystko pięknie się odpalało bez żadnych przerw.
W tym roku może kupie jakąś żarową zapalniczke..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale w moim przypadku z zapalniczką żarową było tak, że nigdzie nie mogłem dostać, a jak już znalazłem to za 20 zł :roll: a nie będe tyle wydawał na zapalniczke która może niczym się nie różnić od takiej za 5 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że w całej Warszawie nie mogłeś znaleźć zapalniczki żarowej? :lol:

U mnie są w każdym większym sklepie po 2-3zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem po centrum gdzie wydawało by się że znajde na 100% i wybór będzie od cholery a tu nic, wreszcie zobaczyłem w C.H. ale właśnie za 20 zł.
Wiesz, po całej Warszawie nie jeździłem żeby znaleźć zapalniczke :P Ale jak znalazłem w kiosku za 3 zł to dokładnie 31 grudnia mi się rozwaliła hahah....
Dobra kończymy offtop ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem za 30 zł zapalnicze SlimJet (+18 zł za pobraniem co daje 48) na filmiku jest ona bdb jeżeli ktoś chciałby zobaczyć to dam link :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem po co kupujecie takie drogie zapalniczki. Nie lepiej kupić 3 żarowe każda po 3zł czyli 9zł one są według mnie świetne. Żadna mi się nie zepsuła jeszcze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz mpi podobna ta zapalniczka którą kupiłem jest świetna na filmie pusze przepala w parę sek.. ;] ale coś mi się wydaje że dam ją ojcu na gwiazdkę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te za 3zł maja to do siebie , że są jednorazowe....

Po pierwszym doładowaniu padają w nich uszczelki przy podajniku gazu.
Gaz , poza tym w żarowych zużywa sie o wiele szybciej , a ciężko znaleźć taką , która jest choćby odrobine przeźroczysta(żeby zobaczyć stan gazu).

Wg. mnie kasa wydana na porządną "żarówe" jest jedną z najlepszych inwestycji sylwestrowych.
Płomień jest mocniejszy , nie gaśnie , zużycie gazy jest minimalnie ograniczone , a jakość wykonania jest na wysokim poziomie...

PS
Chce jeszcze jedną kupic na allegro , ale nie ma nic ciekawego ;/
Jakbyście coś znaleźli , piszcie linki w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FireMan i ty mnie rozumiesz ;] żarowe są najlepsze i będą najlepsze na zapalanie ;P :wink::wink:

@Ps. FireMan chciałeś porządną żarową więc Ci daje film o niej : http://pl.youtube.com/watch?v=BKV8C9RxeFY

-cena 29.99 + 18 zł za pobraniem ;s

3maj się

@Ps2 a tu macie z przeźroczystym baku ;s xD http://pl.youtube.com/watch?v=FLr6DS7wbcM&...feature=related

@Ps3 macie tu test 4 zapalniczek : http://pl.youtube.com/watch?v=BJ5SZhR7CaU&...feature=related

Fireman może coś wybierzesz x]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up nie bierzcie tego !! To jest najgorsza lipa jaka może być :/
Też to kupiłem to 1. szybko skończył się gaz 2. zanim ją napełniłem rozpadła się rączka do zapalania :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że tobie się rozwaliła to nie znaczy że innym też ma się rozwalić może jakąś trefną dostałeś?

FireMan twoja decyzja czym będziesz przypalać :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...