Skocz do zawartości

Odpalanie


Saek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 miesięcy temu...

TEMAT : " Odpalanie "

Ja zawsze odpalałem fajerwerki zwykłymi zapalniczkami i zapałkami, ale w tym roku muszę się zaopatrzyć w zapalniczkę żarową, one są the best :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zaraz zalicytuję na allegro zapalniczke żarową :D musze ją sobie wreście kupić bo później bliżej sylwka może być problem z jej dostaniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taką fajną zapalniczke żarową, nie gaśnie nic sie nie dzieje i to nią będe odpalał na sylwestrze fajerwerki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Oj jak się chce to się wszystkim da... :mrgreen: Ale tak najbardziej to preferuje zapalniczkę żarową, ponieważ: Nie gaśnie na wietrze i nawet jak odwrócisz ją na bok albo zapalisz do góry nogami to płomień nie ucieka na bok... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem zaje*sty palnik żarowy , regulowany ogień (do 10cm !)
Za cenę 13.99zł , to wręcz się opłacało.
Nigdy nie gaśnie i ... mało pali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja dzisiaj kupiłem zapalniczkę laserową gostek mówił że do fajerwerków dobra jest lepsza od żarowej. Ona też nie gaśnie i wygląda jak mini miotacz ognia. Dałem 16zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kupiłem zapalniczkę laserową gostek mówił że do fajerwerków dobra jest lepsza od żarowej. Ona też nie gaśnie i wygląda jak mini miotacz ognia. Dałem 16zł.


jaką?? laserową??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku mam 50 takich kadzidełek do odpalania, które żarzą się przez 10min, prawdopodobnie i tak wszystkich nie zużyje. Najgorsze jest tylko ich podpalanie zwykłą zapalniczką. Oby nie było zbyt dużego wiatru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem wg mnie , jest połaczenie wszystkiego jednym lontem i odpalanie , ale niestety będzie to kosztowne , a na niebie będzie chaos.
Niegłupie jest też odpalanie zimnym ogniem , ale niestety zimny szybko się kończy.
Zapałki sztormowe są idealne.
Ale zapalniczka żarowa jest najlepsza , ale gaz w niej sie szybko kończy , a ręce marzną.
Zwykłe zapałki szybko gasną , a przy wietrze do odpalenia potrzebny jest niezły refleks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpalam kadzodełkiem, mam kupione 200szt zimnych ogni,zapalniczką,palnikiem,i palącą się świeczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpalam zawsze zapałkami ;) kadzidełko też mam ale co to za podchodzić do każdej rakiety/wyrzutni i odpalać po kolei przyjemność wole zapałkami się bawić xD Kadzidełkiem będe picollaski odpalał xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapalniczki żarowe rules :!: Według mnie nie ma nic lepszego do odpalania fajerwerków. Dobry zestaw do podpalania na sylwka to: 2 lub 3 zapalniczki żarowe (w zalezności od wielkości stuffu) + pudelko lub dwa zapałek. Jak by komuś jeszcze pare groszy zostalo moze kupic ta zwykłą zapalniczke.
Taka moja opinia i rada :smile:


PS: Módlmy się o dobrą pogodę na tegorocznego sylwka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem zapalniczkę żarową , ale mam problem.
Po zapaleniu lontu/siarki , brudzi się jej wnętrze i trzeba czyścic ją wacikiem do ucha , bo inaczej nie odpali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Też tak miałem, w szczególności przy podpalaniu siarki. Ale tak jak juz pisałeś FireMan wystarczy przetrzeć. A jak nie masz czasu czyścić (czytaj: odpalanie większego zestawu) zawsze masz pod ręką drugą zapalniczke :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapalniczki żarowe czesto się psują podczas odpalani ponieważ żarnik po okolo 15 s. sie przepala takie zapalniczki są bardziej do papierosków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 paczek zapałek
5 zapalniczek
1 zapalniczka żarowa(na święta może jutro dostanę;D)
2 kadzidki z Kung - Fu
I to wszystko do odpalania :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...