Skocz do zawartości

Czy czujecie klimat zbliżających się świąt i sylwestra?


OnlyFireworks<333

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w tym roku nie czuje kompletnie klimatu świąt i sylwestra. Prawdopodobnie to chyba kwestia wieku, więc młodsi użytkownicy, cieszcie się i radujcie ile wlezie bo to co najpiękniejsze czyli klimat i atmosfera niestety umyka.

600-setny post :D dzięki wam za ten wspólnie spędzony czas, to już 6 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie wiem, co się działo wcześniej na forum, jestem nowy i nie wypowiem się o Wcześniejszych wydarzeniach, ale dzięki za te Życzenia, które już się spełniają bo nie mogę się Doczekać sywlka- ten super czas :-) Wiek wiekiem, ale pasja napewno została :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, czuć i to bardzo. Już planuje i powoli zaczynam robić karabinki, jakie kostki na single shory i ewentualnie inne łączenia. Choinka na polu, gotowa do przystrojenia, czasami słychać jakieś huki. Plany już są na filmiki, co odpale w wigile jak będzie wyglądał sylwester. Nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ,zakupy kolejki itd. ale to nie to samo jak za dziecka ,nie słyszę już zbliżającego się sylwestra ,dzisiaj o dziwo 3-4 strzały gdzieś .Pamiętam jak kiedyś niecałe 10 lat teamu to o tej porze w Gdańsku było prawie jak w Syrii .Co najgorsze ,że od kilku lat już tak jest ...eh .Nie wiem czy ludziom szkoda na piro ,czy po prostu nie ma już urwisów tylu co kiedyś ...Cieszę się ,że załapałem się jeszcze jako dzieciak na te czasy ,po szkole petardy piccolo latały już od połowy listopada ,uciekało się przed SM i inne takie rzeczy :xmas_happy: Teraz pod szkoła prędzej usłyszy się jak to nie jeden z drugim się nawalił itd.( nie mowa o wszystkich).Wracając do tematu ,czuje się zawsze klimat ,ale to nie to samo ... :xmas_sad:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Cieszę się ,że załapałem się jeszcze jako dzieciak na te czasy

No właśnie :)

Mnie od najmłodszych lat ciągnęło zawsze na odpusty itd.

Jestem tylko ciekaw jak to będzie za 10-15 lat jak to całe pokolenie internetu dorośnie.. tutaj akurat mówię ogólnie nie tylko w temacie piro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm klimat świąt chyba naprawdę ucieka wraz z wiekiem i ciągłym brakiem czasu na wszystko, kiedyś człowiek miał parę dni zawsze wolne przed świętami to mógł się spokojnie przygotować i poczuć klimat świąt a jeżeli chodzi o sylwestra to dziś akurat ktoś strzelał petardami i to na tyle a u mnie arsenał już czeka na odpalenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimat tego już nie ma... Lata lecą dużo pracy pogoda dobija a w tym roku kochany prezydent Dutkiewicz i jego genialny plan "bez fajerwerków i mieszkańcy powinni zrobić tak samo" w zamian darmowy (dobe) parking pod narodowym forum muzyki.... hahahhaahhahahahaha KOMEDIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :)

Mnie od najmłodszych lat ciągnęło zawsze na odpusty itd.

Jestem tylko ciekaw jak to będzie za 10-15 lat jak to całe pokolenie internetu dorośnie.. tutaj akurat mówię ogólnie nie tylko w temacie piro.

Cienko to widzę panie kolego :) wymyśla pewnie e-fajerwerki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że się tego klimatu nie czuje to nie kwestia wieku, a nastawienia i tego jak myślimy. Z odpowiednim nastawieniem to i w wieku 40 lat można mieć ten przyjemny przed sylwestrowy dreszczyk. Niestety, od jakiegoś czasu dzieje się coś złego. Ludzie kupują mniej fajerwerków, same fajerwerki są coraz to droższe, a Jorge mi serce złamało. Najlepszy importer kiedyś, a teraz to co kiedyś było super, jest zwyczajne.Dobrze że triplex daje rade. Ja tam mam 22 lata i sie ciesze na sylwka jak za dawnych lat, a że wziąłem udział na facebooku w wydarzeniu "nie pije w sylwka" no to trudno, mus to mus, strzelamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Już czuje ten niesamowity klimat,najbardziej,jak patrze na wyrzutnie w szafkach i myśle,że już za chwile je wystrzelę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

U mnie choinka już wystrojona a na zewnątrz też już zawisły lampki na balkonie ale czy czuć w tym roku klimat świąt?? nie sądze. Lecz klimat zbliżającego się sylwestra czuć jak najbardziej a zwłaszcza wieczorami  przy wieczornych spacerach i to zimno w łapska;) słychać już z oddali czasami wyrzutnie lub petardy stuff gotowy pozostało tylko czekać na 31 grudnia na wielkie BUMMM. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co roku jak byłem młodszy to moim klimatem była jedna rzecz. Pamiętam, że w okolicach godzin 16 czy 17 czy nawet 18 jak stwierdziłem, że jeszcze coś dokupię to udałem się na targowisko w mojej okolicy lub na stoiska, które często były blisko mnie żeby jeszcze coś dodać :) To taki symbol sylwka był co roku dla mnie. Teraz już z tego wyrosłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Czy czujecie klimat zbliżających się świąt i sylwestra?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...