Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Daxler12

Brico Marche

Polecane posty

Aa już miałem do Radomska przejechać .. Ale jak widzę te ceny to sobie daruje :) Ma ktoś okolice Lublińca ? Szkoda, że takie ceny są :( Jestem z Częstochowy ale akurat bym przejeżdżał przez Radomsko i miałem skoczyć..

Aa już miałem do Radomska przejechać .. Ale jak widzę te ceny to sobie daruje :) Ma ktoś okolice Lublińca ? Szkoda, że takie ceny są :( Jestem z Częstochowy ale akurat bym przejeżdżał przez Radomsko i miałem skoczyć..

Promocja w ramach której Tajfun będzie za 129zł zaczyna sie 20 grudnia.

Pod drugim obrazkiem jest wypisane w jakich miastach obowiązuje ta oferta. Dziś i ja byłem looknać w brico i są już fajerwerki były też różne zestawy rakiet których nie ma w gazetce no i petardy FP3 za 13.99zł i co najważniejsze to że z <NWP> :D

Dziś byłem to co dzień coś innego dokładają widziałem np rakiety " Big Whale 2" ( 33 gramy ) 1 rakieta z ich 6 jest.

U mnie w brico jest cała masa piro firmy Gaoo. Widziałem tam jakąś kontówkę, wyrzutnie kinetic, jakieś 19 i małe wytrzutnie :)

Dziś rozstawiali u mnie ofertę na sylwestra, zapamiętałem kilka kostek z jorge (seria BigBang) petardy mefisto, rakiety które były dostępne w biedronce kilka lat temu posejdon i zestaw też z tej serii, były też jakieś kostki od hestii, ale nie zapamiętałem, ogólnie dużo towaru ale ceny pewnie z kosmosu :D

Ta wyrzutnia od SP Puszukiwany Poszukiwana dość fajnie wyglada i cena niższa od 20 zł niż w Tesco.

21 minut temu, EmiloShow napisał:

Ta wyrzutnia od SP Puszukiwany Poszukiwana dość fajnie wyglada i cena niższa od 20 zł niż w Tesco.

Miałem ją rok temu, dobra cena 60 zł, strzelała całkiem dobrze, chyba 13g NEC/strzał miała, także na 25 mm spoko. Polecam w tej cenie. Możliwe, że będzie coś więcej niż w gazetce, bo w zeszłym roku coś tam więcej było.

No, oby więcej było, ja czekam na funky soul jeszcze bo nieźle dawała 🙂 A co sądzicie o tej wyrzutni T-rex 25 strzałowej, w tej cenie będzie coś podobnego do np New generation 1 z biedronki jeżeli chodzi o wielkość rozprysków?

Gość

Byłem w Brico. Wybór trochę większy niż w gazetce. Wpadły dwie wyrzutnie przy okazji. 

Ale ja miałem bony do ich sklepu i pojechalem po coś zupełnie innego. 

U mnie mieli jakieś duże R01-64 po 30zl sztuka. 

Sami oceńcie czy warto

Byłem dzisiaj i wybór o wiele większy niż w gazetce, za to ceny nieco wyższe np concorde za 50zł. Dużo drogiego super powera, nic ciekawego poza kilkoma produktami

Gość
3 godziny temu, piropiotr223 napisał:

Byłem dzisiaj i wybór o wiele większy niż w gazetce, za to ceny nieco wyższe np concorde za 50zł. Dużo drogiego super powera, nic ciekawego poza kilkoma produktami

Byłem w Brico w sobotę i wszystko było po takich cenach jak w gazetkach. 

Czyli zamiast promocji zrobili podwyżkę :D 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować