Skocz do zawartości

Brico Marche


Daxler12

Rekomendowane odpowiedzi

Aa już miałem do Radomska przejechać .. Ale jak widzę te ceny to sobie daruje :) Ma ktoś okolice Lublińca ? Szkoda, że takie ceny są :( Jestem z Częstochowy ale akurat bym przejeżdżał przez Radomsko i miałem skoczyć..

 

Promocja w ramach której Tajfun będzie za 129zł zaczyna sie 20 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod drugim obrazkiem jest wypisane w jakich miastach obowiązuje ta oferta. Dziś i ja byłem looknać w brico i są już fajerwerki były też różne zestawy rakiet których nie ma w gazetce no i petardy FP3 za 13.99zł i co najważniejsze to że z <NWP> :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w brico jest cała masa piro firmy Gaoo. Widziałem tam jakąś kontówkę, wyrzutnie kinetic, jakieś 19 i małe wytrzutnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dziś rozstawiali u mnie ofertę na sylwestra, zapamiętałem kilka kostek z jorge (seria BigBang) petardy mefisto, rakiety które były dostępne w biedronce kilka lat temu posejdon i zestaw też z tej serii, były też jakieś kostki od hestii, ale nie zapamiętałem, ogólnie dużo towaru ale ceny pewnie z kosmosu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, EmiloShow napisał:

Ta wyrzutnia od SP Puszukiwany Poszukiwana dość fajnie wyglada i cena niższa od 20 zł niż w Tesco.

Miałem ją rok temu, dobra cena 60 zł, strzelała całkiem dobrze, chyba 13g NEC/strzał miała, także na 25 mm spoko. Polecam w tej cenie. Możliwe, że będzie coś więcej niż w gazetce, bo w zeszłym roku coś tam więcej było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, oby więcej było, ja czekam na funky soul jeszcze bo nieźle dawała ? A co sądzicie o tej wyrzutni T-rex 25 strzałowej, w tej cenie będzie coś podobnego do np New generation 1 z biedronki jeżeli chodzi o wielkość rozprysków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Byłem w Brico. Wybór trochę większy niż w gazetce. Wpadły dwie wyrzutnie przy okazji. 

Ale ja miałem bony do ich sklepu i pojechalem po coś zupełnie innego. 

U mnie mieli jakieś duże R01-64 po 30zl sztuka. 

Sami oceńcie czy warto

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj i wybór o wiele większy niż w gazetce, za to ceny nieco wyższe np concorde za 50zł. Dużo drogiego super powera, nic ciekawego poza kilkoma produktami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
3 godziny temu, piropiotr223 napisał:

Byłem dzisiaj i wybór o wiele większy niż w gazetce, za to ceny nieco wyższe np concorde za 50zł. Dużo drogiego super powera, nic ciekawego poza kilkoma produktami

Byłem w Brico w sobotę i wszystko było po takich cenach jak w gazetkach. 

Czyli zamiast promocji zrobili podwyżkę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Tak jak mówisz, zawsze jest sporo więcej i to z 2-3 importerów i nie w każdym Brico jest to samo. Także warto zajrzeć, a ceny dobre jak co roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...