Skocz do zawartości

Brico Marche


Daxler12

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawie to wygląda. Możecie mi powiedzieć coś na temat moździerzy? Czy MULTI STARS HE0041 jest wart swojej ceny? Albo coś na temat Thunder Storm? Na temat tego 2 nie mogę doszukać się informacji ani filmików, a Hestia droga i raczej kiepsko z efektem jak widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno mission to dobra wyrzutnia, cena również. Wie ktoś coś na temat moździerza? Jeśli efekty jak z Hestii to nie ma po co tego kupować choć to niby 37mm.... Myślałem jeszcze o The Aliens za 40zł, ktoś coś o niej wie?

 

No i właśnie - rakiety 50mm za 7,99zł. Nie ma tam ani symbolu, importera, nic. Komuś coś o nich wiadomo? Jeśli efekt podobny do tych z EuroPyro to warto kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno mission to dobra wyrzutnia, cena również. Wie ktoś coś na temat moździerza? Jeśli efekty jak z Hestii to nie ma po co tego kupować choć to niby 37mm.... Myślałem jeszcze o The Aliens za 40zł, ktoś coś o niej wie?

 

No i właśnie - rakiety 50mm za 7,99zł. Nie ma tam ani symbolu, importera, nic. Komuś coś o nich wiadomo? Jeśli efekt podobny do tych z EuroPyro to warto kupić.

 

Rakiety i wyrzutnia na pewno od firmy jumbo ale czy warto kupić to nie wiem, może ktoś miał z forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Byłem dziś w Brico Marche w Dąbrowie Tarnowskiej o dziwo była już pirotechnika same wyrzutnie pochodziłem poczytałem a wyczytałem to:

Tajfun za 163,99zł

Wenus za 31,99zł

SuperShow za 126,99zł

Spider za 61,99zł

Husaria za 63,99zł

 

Wszystkie te wyrzutnie były od Jorge oczywiście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Brico Marche w Dąbrowie Tarnowskiej o dziwo była już pirotechnika same wyrzutnie pochodziłem poczytałem a wyczytałem to:

Tajfun za 163,99zł

Wenus za 31,99zł

SuperShow za 126,99zł

Spider za 61,99zł

Husaria za 63,99zł

 

Wszystkie te wyrzutnie były od Jorge oczywiście ;)

drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny i tak lepsze niż na bazarku gdzie przebitka wynosi 100% na jednym produkcie ;) nie ma co wybrzydzać chociaż dla mnie to drożyzna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten Tajfun całkiem całkiem choć wiadomo - ok 3 lata temu był w lidlu za 99zł. No i ciekawe ile ta nowa wersja ma prochu?

 

Ten super show jaki ma kod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funky Soul jak za darmo :) Świetna wyrzutnia z dużymi efektami i bardzo efektownym zakończeniem w postaci dalii, chryzantem i pięknego, gęstego cracklingu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to w Brico dostępny jest duży wybór fajerwerków, głównie Kometa, Super Power i Jorge. Ceny jednak zależą od sklepu. U mnie są takie kwoty, jakie podał użytkownik Mouthes czyli przykładowo Super Show od Jorge za 126,99 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa już miałem do Radomska przejechać .. Ale jak widzę te ceny to sobie daruje :) Ma ktoś okolice Lublińca ? Szkoda, że takie ceny są :( Jestem z Częstochowy ale akurat bym przejeżdżał przez Radomsko i miałem skoczyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...