Skocz do zawartości

[damian7878] Stuff 2015/2016


damian7878

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nadszedł już ten czas,czas gdzie trzeba kompletować stuffy więc i ja przedstawie swoje zakupy na Sylwestra.

W tym roku dużo skromniej właściwie mniej wszystkiego.To co rzuca się w oczy to bardzo mało wyrzutni w porównaniu do 2 ostatnich lat,brak rakiet,art.różnych też dużo mniej.Trochę trudno mi się przyzwyczaić do tego zakupu,bo jak wspominam ostatnie lata to strzelania było od Świąt po Nowy Rok a strzelanie na przywitanie roku czyli po północy było bardzo długie i piękne.Mam jednak nadzieję,że i w tym roku spodoba mi się Sylwester.

 

Zamawiałem na dwóch sklepach piroart i fireworld.

 

Wyrzutnie:

yhw100

txb499

txb593

jw4008

txb264

jw27

txb605

 

Moździerz:

Magic Sky 2

TMO-3

 

Petardy o art.rożne

Tu nie będę się rozpisywał szkoda czasu

 

 

Prawdopodobnie to już wszystko co będę miał w tym roku choć może może coś dojdzie :xmas_wink:

Czekam na komentarze i krytykę :D

 

Oto link:

 

http://www.fotosik.pl/zdjecie/814be1bea526f512

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff bardzo mi się podoba. Posiadasz fantastyczne wyrzutnie, ale nie zabrakło też różnego rodzaju asortymentu do zabawy przed 24.00 :xmas_smile: . Ogólnie wygląda to na razie super . 10/10 :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne zakupy, z Brocade Crown będziesz zadowolony. Miałem ją rok temu i świetnie się spisała. Również i ja zainwestowałem tego roku w TXB593, mam nadzieje, że przypadnie nam do gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff prezentuje się bardzo dobrze. Znakomite wyrzutnie, które zrobią wrażenie na publice. Jedyną pozycję, którą bym zamienił to Sajgon, którego kiedyś miałem, ale nie przypadł mi do gustu. Zamiast niego wziąłbym JW408 :) Pozdrawiam i życzę udanego sylwestra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny stuff, są efektowne wyrzutnie i coś do zabawy. Jestem bardzo ciekawy efektu yhw100 jak wypadnie na żywo. Jakbyś mógł to nagraj film tej yhw100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny stuff, są efektowne wyrzutnie i coś do zabawy. Jestem bardzo ciekawy efektu yhw100 jak wypadnie na żywo. Jakbyś mógł to nagraj film tej yhw100.

Tak też jestem ciekawy i to bardzo wyrzutni yhw100.Jest tania jak na setkę no a efekty prezentowane na filmikach przypominają mi Songa.Tego czy nagram to nie wiem,ja zajmuje się podpalaniem i filmować nie będę pewnie,ale pewnie ktoś z publiki nagra,załatwię to i wrzucę filmik po Sylwku ;)

 

Stuff prezentuje się bardzo dobrze. Znakomite wyrzutnie, które zrobią wrażenie na publice. Jedyną pozycję, którą bym zamienił to Sajgon, którego kiedyś miałem, ale nie przypadł mi do gustu. Zamiast niego wziąłbym JW408 :) Pozdrawiam i życzę udanego sylwestra :D

Dzięki za życzenia.Od lat chciałem zakupić tego Sajgona,ale jakoś się nie zabrałem za niego.Zdaje sobie sprawę,że Sajgon nie pobiję jakością jw408,ale zdecydowałem się na niego,bo po pierwsze miałem już jw408 i to nie dawno a po drugie w tym roku cieniej z kasą i za te pieniądze wolałem wypróbować coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak się zastanawiam nad kolejnością odpalania.Chcę by było coraz to piękniej i efektowniej.

Na finał będzie setka,ale jaką kolejność 49tek dać przed nią?

Może jw4008,txb593,txb499?

Która z nich najlepsza a która zrobi najmniejsze show?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [damian7878] Stuff 2015/2016

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...