Skocz do zawartości

Bandit123 stuff 2015/2016


Bandit123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :xmas_smile: Chciałbym wam przedstawić drugą część stuffu na tegorocznego sylwestra :xmas_laugh: (jest jeszcze pierwsza ale sporo skromniejsza od drugiej, zdjęcie pierwszej części wrzucę jakoś przed świętami). Rozpisywać się zbytnio nie będę, wszystko dokładnie widać na zdjęciu :christmascool: http://zapodaj.net/4662478867851.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny stuff ! Zapowiada się ciekawy pokaz :) Masz dużo wspaniałych kostek które na pewno dadzą świetny efekt. Jaki koszt takich zabawek :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza myśl która mi przyszła do głowy ; O ku..... :w00t:

Stuff przepiękny ;) Cała masa dobrych o ile nie najlepszych kostek .

 

Pozdrawiam ! i życzę udanego Sylwestra :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny stuff ! Zapowiada się ciekawy pokaz :) Masz dużo wspaniałych kostek które na pewno dadzą świetny efekt. Jaki koszt takich zabawek :)?

równe 3000 po rabacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff fenomen.Tyle profesionalek najwyższej klasy.Efekt będzie rządził u ciebie.Każda kostka da piękno od siebie.Zrobisz deklasacje w Sylwestra w okolicy mając taką ilość kapitalnych wyrzutni.Marzeniem byłoby mieć choć połowe tych wyrzutni na ten rok.Szczere gratulacje wielkiego zakupy fantastycznych kostek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że wiele osób w tym roku bierze 'Sorbet' zastanawia mnie dlaczego, czym ty sie kierowałeś podczas wyboru takowego, no 3k to dobra kwota, ale jak za taką ściankę to warto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny murek zebrałeś z piro ;), tylko pozazdrościć. Wszystko jest, są nowości od tripla, stare dobre kostki, akcent na finał i ogrom super wyrzutni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że wiele osób w tym roku bierze 'Sorbet' zastanawia mnie dlaczego, czym ty sie kierowałeś podczas wyboru takowego, no 3k to dobra kwota, ale jak za taką ściankę to warto :P

Sugerowałem się tylko i wyłącznie filmami z efektem tej wyrzutni. Efekt przypadł mi do gustu i ją wziąłem. Myślę że się na niej nie zawiodę. Moim zdaniem każda propozycja wyrzutni 37s. 30mm od triplexa jest godna uwagi zaczynając od songa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff wymiata, same wspaniałe kostki, parę klasyków jak również kilka nieoklepanych pozycji i nowości. Zamierzasz robić pokaz czy strzelasz osobno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff wymiata, same wspaniałe kostki, parę klasyków jak również kilka nieoklepanych pozycji i nowości. Zamierzasz robić pokaz czy strzelasz osobno ?

Na 99% będzie pokaz, wszystko zależy od miejsca w, którym będę spędzał sylwestra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mała aktualizacja :xmas_smile: Przedstawiam wam pierwszą część stuffu na tegorocznego sylwka. Część wyrzutni na pewno zostanie wykorzystana do pokazu, reszta zostanie odpalona osobno. Do tego jest trochę rakiet i petard, które są przeznaczone do zabawy :Dhttp://zapodaj.net/0c39956530937.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dobre rakiety :-D fakt faktem rakiety drogie i mało opłacalne ale są świetne :-D

 

No a Kostecki piękne, fajny stuff :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dobre rakiety :-D fakt faktem rakiety drogie i mało opłacalne ale są świetne :-D

 

No a Kostecki piękne, fajny stuff :-)

Nad konkretnymi rakietami pomyślę w następnym roku :D na ten rok już chyba wystarczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze podziwiam takie stuffy są mega ale zastanawiam się jak poradzisz sobie z noszeniem tego wszystkiego na miejsce strzelania bo ja ze swojego doświadczenia wiem że to ciężka praca i trochę czasochłonna, ile zajmuje Tobie przygotowanie pokazu przy tak dużej ilości kostek i czy robisz to sam ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze podziwiam takie stuffy są mega ale zastanawiam się jak poradzisz sobie z noszeniem tego wszystkiego na miejsce strzelania bo ja ze swojego doświadczenia wiem że to ciężka praca i trochę czasochłonna, ile zajmuje Tobie przygotowanie pokazu przy tak dużej ilości kostek i czy robisz to sam ????

1 dzień trzeba poświęcić na przygotowanie materiałów do pokazu (palety, kątowniki, wkręty i maszyny do pracy). Drugi dzień na montaż wszystkiego na palety. Pokazu nie przygotowuje sam, brat zawsze pomaga w przygotowaniach :D W tym roku będę miał na sylwestra kilkanaście osób do dyspozycji, w tym kilku silnych chłopów, którzy na pewno pomogą przy wynoszeniu palet. Oprócz pomocy przy wynoszeniu towaru, znajomi oferują swą pomoc przy organizacji materiałów do pokazu (dzisiaj np. kolega przywiózł mi 5 eleganckich palet :) ) Fakt że przygotowania są dość pracochłonne, ale efekt końcowy plus zachwyty publiki napędzają człowieka do działania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...