Skocz do zawartości

Stuff 2015/16 by CzesioStunter


CzesioStunter

Rekomendowane odpowiedzi

:xmas_w00t: :xmas_w00t: :xmas_w00t:

To jest po prostu coś pięknego !

Jak z mojego snu xD

No postarałeś się i to bardzo, stuff miazga !!!!

Ile wydałeś już na całość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff powala ilościowo i jakościowo. Przepiękne wyrzutnie ale widać że typowo pod pokaz (powtarzające się produkty) Nic tylko pogratulować tego. Będzie coś jeszcze czy już starczy Ci tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się rozpisywał jak co roku...

 

Part 1

Vs1lrSI.jpg

 

Part 2

boBZuAF.jpg

Pierwsze słowa jakie mi przyszły na myśl to : Japi****le ten znowu. Nie lepiej kupić kilka kostek profesjonalnych? Ale co jak co zazdro :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da z tego dobry pokaz ?

Zobaczymy, myślę że tak. Dużo produktów było w ubiegłym roku i mam na nie już plan jak poprawić wszystko, na pewno dłuższe zapalniki i kostki dalej porozstawiać żeby się nie zlewały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy mistrz stuffów.Jak co roku najlepiej,najwięcej.Nie wiem, czy kiedykolwiek pobije ktoś twoje zakupy.Dużo osób potrafi zakupić prawie tak dużo,ale raz może dwa na kilka lat a ty robisz to co roku.Jesteś wielki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy mistrz stuffów.Jak co roku najlepiej,najwięcej.Nie wiem, czy kiedykolwiek pobije ktoś twoje zakupy.Dużo osób potrafi zakupić prawie tak dużo,ale raz może dwa na kilka lat a ty robisz to co roku.Jesteś wielki! :)

 

Widać, że jesteś nowym bywalcem bo już były takie osoby na forum. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widać, że jesteś nowym bywalcem bo już były takie osoby na forum. :D

Na forum pierwszy raz zalogowałem się ponad 3 lata temu,wcześniej jednak z rok obserwowałem to forum nie mając kotna więc takim nowicjuszem nie jestem.Nie wiem co siedziało 5,6 czy 7 lat temu może były stuffy lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum pierwszy raz zalogowałem się ponad 3 lata temu,wcześniej jednak z rok obserwowałem to forum nie mając kotna więc takim nowicjuszem nie jestem.Nie wiem co siedziało 5,6 czy 7 lat temu może były stuffy lepsze

Nie może tylko na pewno, lata 2009 - 2012 to były te najlepsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JacuQM Ty też zarejestrowałeś się w 2012 roku,a piszesz jak byłbyś użytkownikiem od początku istnienia forum. Lata 2009-2012 to przeszłość.Były wtedy wielkie stuffy innych użytkowników to super,ale teraz mamy 2015 rok i oceniamy fajerwerki użytkownika CzesioStunter,który po raz kolejny ma piękny zestaw sylwestrowy. Gratuluję :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego inaczej określić, a mianowicie - miazga. Proszę chodź o jednego takiego sylwestra.

P.S Domownicy wywaliliby mnie na zbity ryj :xmas_tongue:

 

Z wyrazami szacunku CraV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego inaczej określić, a mianowicie - miazga. Proszę chodź o jednego takiego sylwestra.

P.S Domownicy wywaliliby mnie na zbity ryj :xmas_tongue:

 

Z wyrazami szacunku CraV.

No to życzę Ci takiego sylwestra :) Fajnie, że niektórym się podoba i fajnie, że są Ci co im się nie podoba :D Ja już kiedyś powiedziałem, że robię to dla siebie i nie mam zamiaru trafiać w gusta każdego forumowicza,chcą niech hejtują mnie tam to już nie rusza :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panie co to jest... rakiet ni ma, pikolaków ni ma, wybrakowany ten Twój stuff :P

Jak co roku ściana kostek, która zawsze przyprawia mnie o zawrót głowy i oczopląs. Masz jeszcze w planach jakieś zakupy? Będą fotki z przygotowań do pokazu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niesamowicie to wygląda.Zdjęcie robi wrażenie.Tyle wyrzutni,zdecydowana większość to 1,2 i to o takiej ilości strzałów.Powiedz Czesiu ile dokładnie dałeś za te całe cacko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...