Skocz do zawartości

Tp12/Topovski Udar


Gość martinator5608

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martinator5608

Więc mam takie pytanie- która petarda jest lepsza? Mianowicie miałem topovski udar( firmy Orion) rok i dwa lata temu i na prawdę dobra i tania petarda ale nie wiem jak z tymi nowymi TP12 od firmy Tomaszek?

Ktoś może je testował ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam tp12 są dosyć duże, ale jeszcze nie testowałem niby silne :) ale cena i ilość sztuk to nie opłacalne :) chcesz mieć huk to nowe 859 Super Cracker lub Crezy robot txp484 i będziesz super zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

Ja posiadam tp12 są dosyć duże, ale jeszcze nie testowałem niby silne :) ale cena i ilość sztuk to nie opłacalne :) chcesz mieć huk to nowe 859 Super Cracker lub Crezy robot txp484 i będziesz super zadowolony ;)

Dzięki za radę, właśnie zamówiłem nie dawno 5 paczek Crazy Robot i mam nadzieje że bedą dobre ( słyszałem że niby głośniejsze od dum bum ale to sie okaże ) co do tych nowych 859 Super cracker opinie są podzielone ale może je testowałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak testowałem 859 nowe i stare nie ma różnicy w huku ale głośniejsze napewno od fp3 jak dla mnie bomba i cena nowych jest niska, Crezy robot są mega! nowe dum-bum kupiłem kilka paczek i stwierdzam że nie jest to samo co rok temu tandeta na maxa :xmas_ohmy: Crezy Robot ją miażdzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

Ok dzięki za info, też zakupiłem właśnie kilka paczek dum bum i tu mnie zmartfiłeś :/ mam nadzieje że crazy robots będzie dobra tak jak mówisz :D i jeszcze kilka paczek 859 zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz strzelał po między blokami to będziesz czuł różnice, na polu nie zbyt ale i tak są super :) 859 Super Cracker polecam na PiroArt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

Jak będziesz strzelał po między blokami to będziesz czuł różnice, na polu nie zbyt ale i tak są super :) 859 Super Cracker polecam na PiroArt :)

Tylko między blokami będę strzelał( specjalnie dla moich "ukochanych" sąsiadów) :D

A testowałeś te nowe bum bum ?? Podobno miazga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to ściema, ktoś robił test na forum i niby to samo co dum-bum od klaska , ale cena ich też nie zachęca do zakupu ;) piszę o bum-bum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

W takim razie pozostanę przy crazy robot i super cracker 859 :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...