Skocz do zawartości

[MarcePAN] Zakupy/Plany/Stuff 2015/2016


MarcePAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moje pierwsze zamówienie w tym roku i być może nie ostanie.

s5le91.jpg

2w5oilf.jpg
2h5i1wi.jpg
72rv5t.jpg

 

 

Stworzyłem sobie takie stojaki, które czekają na 2" Bomby. :D

FAN 15sh

wrjgxy.jpg

Prosty 10sh

2wfsgld.jpg

FAN 5sh

157ms9.jpg

 

2w21uux.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze z uwagą śledzę Twoje tematy, dlatego pokuszę się o wstępny komentarz. Bardzo starannie wykonane te stojaki. Może nie wyglądają na bardzo solidne za to są estetycznie zrobione. Gdzie planujesz zamawiać bombeczki ? Co do zamówienia, fajnie zapowiadające się kosteczki chociaż mi brakuje tu czegoś mocniejszego w układzie I. Powodzenia w kolejnych zakupach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze z uwagą śledzę Twoje tematy, dlatego pokuszę się o wstępny komentarz. Bardzo starannie wykonane te stojaki. Może nie wyglądają na bardzo solidne za to są estetycznie zrobione. Gdzie planujesz zamawiać bombeczki ? Co do zamówienia, fajnie zapowiadające się kosteczki chociaż mi brakuje tu czegoś mocniejszego w układzie I. Powodzenia w kolejnych zakupach !

 

Bombeczki chyba na markusie.

TXB693 nie wystarczy? :D (chyba zdjęcie Cię zmyliło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bombeczki chyba na markusie.

TXB693 nie wystarczy? :D (chyba zdjęcie Cię zmyliło)

Chyba ślepy jestem, fotka rzeczywiście mnie zmyliła. Co do TXB693, może na filmiku Piroartu nie robi, aż takiej masakru to na tym
.... chciałbym zobaczyć to na żywo, koniecznie nagraj :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie, będzie na co patrzeć! Masz dobre, sprawdzone wyrzutnie, i trochę nowości, na których filmy czekamy. Jak jeszcze dojdą bomby, pokaz będzie zachwycający. Ciekawe, ile waży TXB693 :christmascool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie, będzie na co patrzeć! Masz dobre, sprawdzone wyrzutnie, i trochę nowości, na których filmy czekamy. Jak jeszcze dojdą bomby, pokaz będzie zachwycający. Ciekawe, ile waży TXB693 :christmascool:.

 

Zapewne tyle samo ile standardowa setka ; 16 - 17 kg .

 

A co do stufu to póki co konkrecik ;) '693 super kostka, oby spisała się tak świetnie jak na filmie wyzej ;)

Ciekaw jest nastepnych czesci

 

Pozdrawiam i zapr. do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Efektowne zakończenie, jak chciałbyś je rozplanować? 5x2' i do tego one row w jednym momencie? Stuff jak najbardziej fajny, miłego strzelania :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakie masz odczucia po odpaleniu TXB693 ? Oceniając po filmiku wielkością efektów kostka na pewno nie grzeszy i lekko mnie rozczarowała mając na uwadze inne jej filmiki, ale może to po prostu zależy od nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz odczucia po odpaleniu TXB693 ? Oceniając po filmiku wielkością efektów kostka na pewno nie grzeszy i lekko mnie rozczarowała mając na uwadze inne jej filmiki, ale może to po prostu zależy od nagrania.

Robi dużo zamieszania, jest dynamiczna, ma ciekawe efekty zwłaszcza ten brokat w połączeniu z kolorowymi bukietami no i porządny finał , który pozwoliłem sobie ulepszyć salutami :D Nie zawiodłem się niej, dostałem to czego oczekiwałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...