Skocz do zawartości

[MANIAK] Stuff 2015/16


MANIAK

Rekomendowane odpowiedzi

stuff bardzo fajny dobrze że po aktualizacji doszło kilka kostek bo moim zdaniem one robią najlepsze wrażenie a petardy idealne na strzelanie od rana 31 12 :) miłego sylwka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia aktualizacja najlepsza :D W końcu jakieś konkretne kostki, którymi rozświetlisz sylwestrową noc. Co do petard to taka ilość jest dla mnie mocno przesadzona :P ale każdy lubi co innego i układa stuff pod siebie, a nie pod upodobania innych :) pozdrawiam i życzę hucznego sylwka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu jakiś porządny efekt na niebie, stuff bardzo fajny i przyjemny dla oka, sporo dobrego rodzaju petard no i jest też coś na godzinę zero. Miłego strzelania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny stuffik na zabawę od rana do nocy ;) ale osobiście tyle kasy za większość petard bym nie wyłożył :D ale to jak kto lubi !:) zrób potem fotkę zbiorczą jak już bedziesz miał wszycho :) pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny stuffik na zabawę od rana do nocy ;) ale osobiście tyle kasy za większość petard bym nie wyłożył :D ale to jak kto lubi ! :) zrób potem fotkę zbiorczą jak już bedziesz miał wszycho :) pozdro !

Co do petard, to im więcej masz to więcej chcesz :xmas_tongue: Bo musi być głośno, Ja uwielbiam petardy :D a Sylwester jest tylko Raz w roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do petard, to im więcej masz to więcej chcesz :xmas_tongue: Bo musi być głośno, Ja uwielbiam petardy :D a Sylwester jest tylko Raz w roku :)

Dokładnie ! Święte słowa ! Czekam na fotkę całości !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój stuff ładnie się prezentuje.Kilka ładnych wyrzutni z cudownym konkretem.Do tego wszystkiego ładne moździerze i rakiety.Jednak jak dla mnie trochę za dużo petard.Za te pieniądze miałbyś z 5 konkretów albo kilkanaście mniejszych dobrych wyrzutni :xmas_smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoo Panie ile petard i to dużo konkretów. Ja osobiście tyle kasy bym nie wydał na huki, lecz z drugiej strony chciałbym tyle ich mieć. Będziesz nawalał cały dzień hehe. W twoim stuffie znalazły się też mocne wyrzutnie , cyrko do zabawy. Propsuje :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam :christmascool: Czekam na filmik od mojego kolegi mam nadzieje że się doczekam, bo chcę wam pokazać nagranie 5 minutowe :xmas_smile: w tym nowym roku mniej petard to napewno :xmas_happy: kilka paczek najlepszych petard, reszta będzie tylko wyrzutnie zamierzam kupić tylko setki :xmas_smile: Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na filmik:-) Robiłeś jakiś teścik petard? Małe pytanko: co to za importer i jak się nazywają te petardy 3szt. co są w środku z pomarańczową draską. Miałem je w tym roku z Intermarche, ale osobiście nie kupowałem, a na etykiecie nie było żadnych opisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • mantis zmienił(a) tytuł na [MANIAK] Stuff 2015/16

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...