Skocz do zawartości
  • 0

prosze o pomoc


kwiatek3334

Pytanie

Witajcie na samym poczatku przeprosze was za bledy , ktore tworze . Chcial bym was poprosic o pewne rady w doborze stuffu na sylwestra na ktorym mam ochote zrobic jakis maly pokaz . Kwota ktora dysponuje to ok200-250 zl. Na kostki myslalem wydac do 100 zl czy troszke ponad a za reszte wydac chcialem na zeczy drobne typu fonntanny ktore tez chcial bym wykorzystac w pokazie, petardy cyrkoblizy rakiety i inne tego typu sprawy . Prosze o wasza pomoc bo wiem ze panstwo doradza mi co wybrac i nie bede tego zalowal dotego pokaz bedzie na moje 18 urodziny . Zakupy bede chcial zrobic w sklepie internetowym.bigfun chyba ze panstwo mi doradza ciekawsze miejsce . Pozdrawiam i czekam na wasze propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hmmm jak na urodziny to cos z długo utrzymującym sie efektem

Polecam sklep PiroArt.pl moze za kilka dni bedzie jakas promocja wiec jak ci sie bardzo nie spieszy to poczekaj jeszcze troche

A wiec tak:

Na rozpoczecie:
3x - FV3001 Kongo

I pózniej po kolei
- TXB228 Ballet LUB JW17 Bingo
- JW06 Kasjopeja
- JW08 Wenus
- JW90 Show of Fireworks

Wychodzi około 102zł

Do zabawy to dobierz sobie rzeczy według własnego gustu


Chyba ze tak jak napisał Bartek zwiększ budżet do 150zł i wtedy jeszcze pomiedzy JW08 a JW90 mozesz dac wyrzutnie JW5020 Show Box

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak coś długo trzymającego się na niebie no to Show Box za 50 zł będzie dobrym rozwiązaniem.

Ale jak pokaz no to tak jak Dawid mówił.

Na początek jakieś fontanny, pózniej jakieś saturny missiles żeby fajnie piszczało, i powoli przechodzić do lepszych kostek typu JW06 JW07 i na Finał Show Box i JW90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witajcie na samym poczatku przeprosze was za bledy , ktore tworze .

W jakim języku jest napisany ten temat ? Czy na prawdę tak trudno używać polskich znaków i nie walić taki byków ? Mi również często zdarzają się błędy językowe, ale chyba człowiek się uczy na błędach i trzeba je poprawiać. Sory za taki atak, ale nie mogę patrzeć jak to forum ostatnimi czasy sięga dna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W jakim języku jest napisany ten temat ? Czy na prawdę tak trudno używać polskich znaków i nie walić taki byków ? Mi również często zdarzają się błędy językowe, ale chyba człowiek się uczy na błędach i trzeba je poprawiać. Sory za taki atak, ale nie mogę patrzeć jak to forum ostatnimi czasy sięga dna.

Witaj stawiam takie byki poniewaz pisze z telefonu i przepraszam za to bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witaj stawiam takie byki poniewaz pisze z telefonu i przepraszam za to bardzo

Ja tam na fonie zawsze lepiej piszę niż na klawiaturze, no to ja nie wiem jak to jest :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zrealizuj pomysł Dawida, wydaje się on najlepszy za kwotę jaką posiadasz na pokaz, JW08 to najlepsza kostka z tej serii jorga a JW90 zawsze była topową wyrzutnią za takie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok dziekuje a jak jestesmy w temacie to mysle o zamowieniu na stronie bigfan i sie zastanawiam jaki zestaw promocyjny wybrac . Czy byscie mogli mi pomoc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Za jakąkwote zamawiasz ? I co sie interesuje cos do zabawy czy efekt na niebie ?

 

 

 

Tak jak w temacie napisalem chce zrobic pokaz ale na efekty cgce tak do 100 a ogolnie kwota jaka dysponuje to 200 250 zl ale predzej 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Reszte to cos do zabawy typu petardy itdl. Napewno jakis rakiety bd chcial zakupic . I tak jak pisalem pokaz bedzie tez na moja 18 wiec raczej efekt wraz z trzymaniem sie na niebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Daruj sobie JW07 dołóż pare złoty i wes JW08 ;) nie pożałujesz

Hmm pomysle nad tym bo jakos mars mi sie podoba :) a co sadzisz o reszcie ? Czy cos bys zmienil cos odjol dodal ? Co sadzisz o rakietach bo niejestem pewien czy te wlasnie wziac i o zestawie promocyjnym co sadzisz czy bysgo zmienil ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jesli chcesz z zestawu zabawe to dobry wybrałes z rakietami nie pomoge bo nie kupuje za bardzo rakiet :P

Znaczy chce to i to :-D tak mysle odjac jedna wyrzutnie kasopeje i zamiast niej wrzucic cos innego i zmienic rakiety . Jesli jestes w stanie pomoc to bardzo prosze o pomoc. A zarazem prosze o pomoc innych uzytkowników jezeli byscie byli chetni to zapraszam na pogawentke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli chcesz niby pokaz to przydał by się jeszcze jakąś kostką (rakiety,rzymiak i ewentualnie Saturn ałt). Chyba już wystarczy na wenusa. Trzy paczki rakiet masz w zestawie promo chyba ci tyle wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli chcesz niby pokaz to przydał by się jeszcze jakąś kostką (rakiety,rzymiak i ewentualnie Saturn ałt). Chyba już wystarczy na wenusa. Trzy paczki rakiet masz w zestawie promo chyba ci tyle wystarczy.

Wywale kasopeje jedna bo mam 2 ,rakiety chyba tez wywale ale za to jaka kostke? I nic wiecej nie dawac nic nikt by nie zmienil nawet zestaw promocyjny ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powybieraj sobie kilka kostek z propozycji. Masz też magmy i inne 16sh 0,8" triplexa do wyboru. Na finał mieszcząc się w budżecie najlepsze JW90.

Możesz pomyśleć nad wulkanami kongo na początek, jakieś świstki później żeby coś się tam zadziało.

 

Reszte wydaj na pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...