Skocz do zawartości

[endriu123457] Stuff 2015/2016


endriu123457

Rekomendowane odpowiedzi

Jest song jest zabawa :xmas_laugh:

Nie no, plany obfite, kiedy zamierzasz zrealizować ?

Czy może już zamówienie poszło ? :xmas_w00t:

Jeszcze nie zamówiłem, proszę czekać cierpliwie będzie wszystko w swoim czasie. :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Andrzeju powiem szczerze, że stuff zacny będzie :) ale na jakiś mały zestaw z biedry też znajdzie się miejsce, prawda? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Andrzeju powiem szczerze, że stuff zacny będzie :) ale na jakiś mały zestaw z biedry też znajdzie się miejsce, prawda? :D

Tak tylko nie wiem czy te za 10.99 czy za 9,99 dylemat mam haha :D

 

 

A tak na serio to dzięki wielkie :) mam nadzieje że zrealizuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

12294961_771547892950946_1984115313_o.jp

 

 

 

Zamówiłem w środe powinno być.

 

 

W grudniu pójdzie zamówienie na Song, txb400 + inne wynalazki, w międzyczasie też coś dojdzie z marketów.

 

 

Postanowiłem kupic porządne kostki jak na osobe znająca się na piro przystało, nie pozwole sobie aby jakas kostka za 50zł od przeciętnego sezonowego sąsiada co nie zna się na piro była lepsza od moich. W tym roku im pokażę grzmot :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że stawiasz na nowości tripla :)

Stawiam i jestem wręcz pewny jakości że będą one znakomite. Wpadnie ejszcze kostka z piro moravii i jorga także zaglądaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fota :xmas_happy: Rc5 fp3 i 4 single z blue cuby która mi rozsadziło mam z tamtego roku . Wielkie dzięki za sklepu za gratis w postaci Green Cuby !!!

 

12290698_772573299515072_1401106493_o.jp:67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fota :xmas_happy: Rc5 fp3 i 4 single z blue cuby która mi rozsadziło mam z tamtego roku . Wielkie dzięki za sklepu za gratis w postaci Green Cuby !!!

 

12290698_772573299515072_1401106493_o.jp:67675:

No Andrzejek zaczyna !

Świetne zakupy :xmas_smile: Dobrze że postawiłeś na Triplexa i jego nowość :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuffik jak się patrzy, Sky Brocade to świetna kostka, wielkie brokatowe korony na całe niebo, ogromny huk, to chyba zadowoli każdego. Widzę, że zainwestowałeś w nowości z Tripla. Na filmikach świetnie się prezentują te kostki, Spectrum powinien godnie rywalizować z klasycznym Songiem. Version sądząc po filmikach mimo mniejszego kalibru nie zostanie przytłumiony przez efekty 30mm, bardzo fajna, dynamiczna nowość. Smalle świetnie sprawdzą cię w czasie dziennego strzelania, brakuje mi jedynie paczki czegoś mocniejszego. Czekam na wiece ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko powiem iz po 10tym Grudnia będzie aktualizacja tematu z piro czyli kolejna paczka, wiem co mam brać zmieniłem troszke plany więć czekajcie cierpliwie. Myślę że będzie na co

 

oczywiście 27 grudnia jeszcze kupie coś w Biedronce coby nie było że nie ma pierdół i 28 Grudnia o godzinie 20-stej fota finalna :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

UPP :xmas_happy:

 

Paka z piroart doszła, zdj całości. Dojdzie jeszcze jeden konkret, szelki, i coś z marketu budżet wydany jak na tą pore ok 500zł. :67675:

 

12431223_782773915161677_405801810_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, Andrzej, stuff po prostu miodowy :D Niemal same konkrety 30mm (Viseriona z nakładającymi się na siebie efektami można spokojnie zaliczyć do "konkretów), jest coś do postrzelania w ciągu dnia, a jak jeszcze dojdą szelki, to jak dla mnie niczego nie będzie brakować. Stuff 9,97/10, bo nie ma Piccolo (taki "joke") ;) Zapraszam do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zestaw.Same świetne wyrzutnie z królową Samum na czele :D .Będzie krótko i efektownie coś w podobie do mnie w tym roku ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny UPP tym razem takie TAJFUN i rakietki które kupiła mi moja kobita :christmascool:

Możliwe że jutro dojdzie ostatnia paczka :) więc od razu dam fote, zdjęcie całości 27 Grudnia.

 

10583187_785356024903466_2033790783_n.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...