Skocz do zawartości

[endriu123457] Stuff 2015/2016


endriu123457

Rekomendowane odpowiedzi

Takiej kobity to z Tajfunem szukac :xmas_laugh: :xmas_laugh:

Miałem w zeszłym roku tajfuna i powala efektem :xmas_happy:
Rakiety apollo miałem 3 lata temu nie wiem czy sie zmieniły ale wtedy miały super efekt :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no stuff bardzo ładny .

Fajne ładne kostki, jakieś pierdółki do zabawy też sie znalazły ;)

Pokazik się szykuje, czy osobne odpalanie ?

 

Ogólnie jest git ;) 10/10 i zapr. do siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie, konkretnie, dobry towar. Patrzę na to wszystko jak wygłodniały żyd, zrobiłbym z tego pokaz. :3 Rakiety też prezentują się okazale. Sam zastanawiam się nad kupnem tej wyrzutni z Hestii bodaj "Royal Night". Tajfuna miałem rok temu za jedyne 99zł - nie mogłem się oprzeć a na żywo wypadł bardzo dobrze. Songa również miałem w przeszłości i efekty były bardzo dobre. Gratulacje, udanego Sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest ostatnia paczka i zakupy wczorajsze w kauflandzie.

 

12431484_786092978163104_1507258825_n.jp

 

 

 

 

 

 

To już wszystko czym mogłem was zaskoczyć w tym roku moim stuffem, myślę że najgorszy nie jest i będę zadowolony w 100%. Sam do końca nie wierzyłem że uda mi się skompletować stuff z tylu dobrych kostek triplexa w tym nowości. Na zakończenie chciałem podziękować wszystkim komentującym, obserwującym i mojej kobicie która zmusiła mnie do zakupu zestawu rakiet kupując mi przy tym jeszcze 2x 2,5" rakiety :D ale dobra koniec pierdykania łapcie foty całości. :f_a:

 

12434141_786092794829789_1754203895_n.jp12431459_786092821496453_760824467_n.jpg12459966_786092831496452_37034378_n.jpg?12404351_786092854829783_1853789356_n.jp

 

 

Wszystkim forumowiczom i nie tylko życzę wybuchowego ale jak i bezpiecznego Sylwestra. Odpalajcie z głową bezpiecznie. !!!!! :christmascool: Szczęśliwego 2016 roku życzy stary wyjadacz forumowy endriu123457.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymi bombami i rakietami z Kauflanda już ostatecznie pozamiatałeś :)! W Twoim stuffie jest wszystko na bardzo wysokim poziomie, same zachwycające efekty. To jeden z najlepszych zestawów na forum :) Życzę niezapomnianego Sylwestra!

mój 300 post!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękności ! :xmas_happy:

Ile razem na wszystko poszło ? Dziś też przyjdzie mi ostatnia paczka i daję fotkę całości :xmas_tongue:

Szczerze to sam nie wiem ile :D ok 800zł pewno jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na to wszystko i śmiem twierdzić, że masz Andrzejku najlepszy stuff na forum pod względem jakość/cena. No i znalazło się miejsce na mały zestaw z biedronki za co gromkie brawa :D W tym roku na filmikach też będzie podśpiewywał podpity wujek? Dodaje to klimatu podczas oglądania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba Samuma odpalił na koniec. Wiadomka, Tajfun ma więcej strzałów i jest bardzo dynamiczny, ale jak odpalisz TXB400 to nic go nie przebije pod względem rozłożystości i intensywności efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na to wszystko i śmiem twierdzić, że masz Andrzejku najlepszy stuff na forum pod względem jakość/cena. No i znalazło się miejsce na mały zestaw z biedronki za co gromkie brawa :D W tym roku na filmikach też będzie podśpiewywał podpity wujek? Dodaje to klimatu podczas oglądania :D

Nie będzie juz śpiewania ponieważ strzelam w Czechowicach u siebie a nie u babci :christmascool:

 

 

Ja bym chyba Samuma odpalił na koniec. Wiadomka, Tajfun ma więcej strzałów i jest bardzo dynamiczny, ale jak odpalisz TXB400 to nic go nie przebije pod względem rozłożystości i intensywności efektów.

I tak właśnie zrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [endriu123457] Stuff 2015/2016

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...