Jump to content

{Bartekeuro} Stuff. Empatia Forever <3 Powrót do przeszłości.

Recommended Posts

Witam was drodzy forumowicze. W tym roku jak co roku stuff który wybierałem wybierałem i wybrać nie mogłem. :xmas_smile:

Kilka słów ode mnie. Powiem wam, że w tym roku jak w żadnym poprzednim już nie miałem aż takiej wielkiej frajdy jak to wybierałem, wręcz mnie denerwowało i co chwile coś zmieniałem. W końcu postanowiłem, że czas wrócić do korzeni czyli: zabawa i radość z samego strzelania tylko, że w skali troszkę większej niż moje początki. Postanowiłem zamówić sprawdzone rakiety jakimi są JR 25 i Moon Night. Bazooki z Piromaxa nie brałem mimo, że długo się nad nią zastanawiałem. Stwierdziłem, jednak, że są nie opłacalne. Mniejszych rakiet nie brałem. Petardy zamieniłem FP3 NA DUM BUMY :xmas_laugh: Wyrzutnie głównie większego kalibru w tym 2' na próbę piromaxa. Jak zawsze biorę coś czego nie miałem więc jest i sporo nowości. Zdjęcie jak wszystko przyjdzie.

Stuff 2015/2016

Wyrzutnie:

1. TXB506

2. JW7436 Zeppelin

2. JW4071 Terminator

3. JW408 Show of Fireworks

4. TXB400 Samum

5. TXB852 X-Smart

6. JW31Crazy Whistling

7. JW90 Show of Fireworks

8. SKULL, model: PXB3712

9. Red glittering willow with blue tails, model: JW8001

10. DUSZANBE, model: P7504

11. TXB064 Szok

12. JW05 Pluton

13. JW08 Wenus

14. JW4067 Solaris

15. JW07 Mars

16. TXB022 Spektrum

17. JW405 Eldorado

Rakiety:

3x JR 25 Exclusive Collection

1x Moon Night - TXR792

Petardy:

P6ADUM BUM - 2 PACZKI

JC05 Petardy hukowe

Fontanny:

MIX 10 SZTUK - JF09-10 - Fontanny.

Panie straszna bida :P Nie widzę żadnych konkretów.Dokup z 1m lontu na finał,a tak poza tym to super zakupy. Masz wszystko czego trzeba na sylwestra,a nawet znacznie więcej.Jak co roku chapeau bas.

Dodaję zamiast sławnych już otwierania paczek na wizji jedynie zdjęcia paczek :P Jeszcze nie zdążyłem ich otworzyć więc właśnie się za to zabieram. To przyszło dzisiaj:

2jfk93p.jpg

Wczoraj malutka paczka której nie wrzucę - będzie zawartość.

Fotki całości wypakowanej oczekujcie już niebawem. :christmascool:

Ta zdjęcie całości, pewnie jeszcze będzie z 2-3 "aktualizacje" :D Wspaniały stuff, wiele klasyków i bestsellerów, widzę tu tegoroczne nowości od Triplexa, hit tego sezonu czyli kostke 2", kilka cieszących się mniejszym zainteresowaniem produktów Jorga oraz wielkiego kolosa w postaci TXB506. Tradycyjnie nie mogło zabraknąć zabawy, jednym słowem rewelka.

Jak zwykle fantastyczny zestaw fajerwerków na Sylwestra.Bogata ilość fascynujących wyrzutni.Tradycyjny zakup txb400 i jw408 :) .No,ale skoro mowa o tradycji to gdzie jest Song :D ?Cieszę się,że kupiłeś takie kostki jak red gliteriing willow,eldorado,te nowe 37ki,caliber 2 czy zapellin,ponieważ dodajesz filmy po Sylwestrze i często sugeruje się nimi przy zakupie.Oczywiście mam nadzieję,że i i w tym roku nie zawiedziesz ze zrobieniem filmików.Należą się brawa za zakup takiej ilości dużych i świetnych kostek :) .

Zamawiałem 70% tego co widać na PiroArt, 20% BF, i 10% FK.

hl - rakiety lubię więc w tym roku postanowiłem,że zamiast Diabolo i Perfectów wezmę JR 25.

Damian - znowu powiem jak rok temu, że nie mam zielonego pojęcia czy będzie nagrywane bo znowu nie znam jeszcze miejsca gdzie spędzę sylwestra no i nie wiem z kim. Jak będą filmy to wrzucę :) Song mi się już znudził - jest też 37 sh Spectrum zamiast Songa.

• 2 weeks later...

Bartek z tego co mówiłeś miało być skromnie w tym roku :D Widzę,że masz już multum porządnych kostek 30mm. Fajnie, że wybierasz coś nowego, sam jestem ciekaw Pyromoravi i Skulla. Zapewne Independence Day i Pumpkin będą słabsze niż na tych chinolskich filmikach, za to smoki powinny zrobić niezłe show.

Piękne, ogromne zakupy, pełne dobrego efektu i pozbawione zbędnego "gruzu"! :) Dobrze, że kupiłeś te nowości z Piroshopu, dzięki czemu będziemy mogli poznać ich efekt :)

Jeżeli z roku na rok będzie u Ciebie coraz bardziej konkretnie, to na Sylwestra 2099/2100 Twój stuff będzie się chyba składać z jednej szelki 48" :D

Sam dużo zawsze szukam w sieci aby wyszukać filmy typowego Kowalskiego. :)

Zbędny gruz miałem w 2013 roku od tamtej pory mówię - NIE DLA GRUZU :P

Jak się żegnać ze strzelaniem to pozostawiając po sobie pustkę a nie, że strzeliłbym jakims gruzem i z tego bym był zapamiętany :P

Trzeba ze sceny zejść nie pokonanym :xmas_tongue: