Skocz do zawartości

[Kamil™] Stuff na 2015/2016


Kamil™

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Czas rozruszać nowy dział. :)

Ode mnie fotka części pierwszej. W spoilerze żeby syfu nie było.

 

- YHW009 Song bez CE

- JW408

- TXB592 Sky brocade

- P7071 Indonezja

- BS-101

- 4x 2" Resztki SP

 

- Black Death

- Matabrujasy

- Dwie mini cipolle 5g

 

 

8c36201dee103799med.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne zakupy! Przede wszystkim dobre wyrzutnie - zawsze zachwycający Song (jeszcze lepiej, bo bez CE), piękna JW408, oraz dwie ciekawe 19-stki (moim zdaniem jedne z najlepszych w swojej kategorii).

Uwagę przyciągają także bardzo mocne petardy, w tym Black Death. Całość uzupełniają porządne szelki.

Widzę, że stawiasz na konkretne efekty - zarówno wizualne, jak i akustyczne - i za to duży plus! Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze wyrzutnie w kategorii cenowej.wyrzutnie dobrane są odpowiednio co do efektu :) szelki rozwieją wszelkie wątpliwości.co do petard świetny wybór, huk na pewno zrobi spore wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że lubisz brokatowe wyrzutnie:) Zaintrygowała mnie zwłaszcza wyrzutnia JW408 i finałowa typu ''one row'' - szykuje się brokatowe tornado. Świetny przykład jak złożyć zbilansowany stuff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak gruzu tak więc już jest plus.

Petardy pokroju fp3 to już dla ciebie za mało i szukasz czegoś więcej tak trzyma. Oby tylko w paże z większą mocą podążała większą rozwaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem w tamtym roku smoki i bardzo mnie zaskoczyły pięknymi efektami i tym bardziej ceną bo kosztują nie drogo, a mają piękne efekty i każdemu polecam te kostki :), a tak ogólnie bardzo pięknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Co masz ciekawego w tym kartoniku za smokami? :P

Nic takiego ciekawego :)

Muszę gdzieś trzymać pozostałości pikolaków, bączków i shising crackerów z zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że uwielbiasz crackling jak ja ;). Wyśmienite znane kostki ale nowości nie zabrakło, spora ilość mocnych petard, nie będziesz się przez dzień nudził na pewno. Ile dałeś za całość i z jakim efektem te szelki? Pewnie saluty bo rury nie widzę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że uwielbiasz crackling jak ja ;). Wyśmienite znane kostki ale nowości nie zabrakło, spora ilość mocnych petard, nie będziesz się przez dzień nudził na pewno. Ile dałeś za całość i z jakim efektem te szelki? Pewnie saluty bo rury nie widzę. :P

Chyba crackling willow, blue star white glitter i green wave :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...