Skocz do zawartości

PXR301 No Limits


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: PXR301
Nazwa: No Limits
Opis: zestaw rakiet No Limits, kaliber 62mm, wysokość 128cm! Efekty: złota chryzantema ze złotym migoczącym środkiem; białe migotanie z zielonym migoczącym środkiem; złota korona z migoczącym opadem; złota korona zakończona zielonymi gwiazdami.
Zdjęcie: 271_big.png
Film: https://www.youtube.com/watch?v=ekMwYJUU8_8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Kupiłem te rakiety na noworocznej wyprzedaży i mają kaliber 52mm.Wygląda na to że to jakaś "nowa" wersja... ?

limits.jpg

Edytowane przez Grubbert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Grubbert napisał:

Kupiłem te rakiety na noworocznej wyprzedaży i mają kaliber 52mm.Wygląda na to że to jakaś "nowa" wersja... ?

limits.jpg

Napisz do piromaxa, niech wytłumaczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem jak wypadała "stara" wersja,ale te 52mm to padaka straszna.Nawet gdyby kosztowały poniżej 100zł to i tak za dużo :/ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Dnia 30.04.2019 o 12:06, Grubbert napisał:

Nie wiem jak wypadała "stara" wersja,ale te 52mm to padaka straszna.Nawet gdyby kosztowały poniżej 100zł to i tak za dużo :/ 

 

Rzeczywiście różnica pomiędzy starymi a nowymi ogromna .Stare kaliber 63 mm , nowe kaliber 52 mm nec taki sam 95 g. Udało mi się kupić na promocji w Super Fajerwerki ostatnie 2 sztuki po 89 zł  z czego jedna ,, stara wersja,, z 2016 roku  63 mm a jedna z 2018 roku i już 52 mm. Piromax zawalił sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, czy ktoś się orientuje jak dane partie się sprawdzają? Ostatnio doszły mnie słuchy, że tylko partia z pierwsze kwarty 2018 roku do kitu była, wszystkie pozostałe dawały radę. Ktoś testował to może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KacPower napisał:

Witam, czy ktoś się orientuje jak dane partie się sprawdzają? Ostatnio doszły mnie słuchy, że tylko partia z pierwsze kwarty 2018 roku do kitu była, wszystkie pozostałe dawały radę. Ktoś testował to może?

Raczej teraz to gówno a przynajmniej za tę cenę co sobie życzą, zmniejszyli kaliber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...