Skocz do zawartości

PXB3905 Kewlar


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: PXB3905
Nazwa: Kewlar
Opis: 49 strzałowa wyrzutnia 30mm Assorted; efekty: błękitne ogony zakończone czerwonymi daliami i śnieżno- białym migotaniem, czerwone komety przechodzące w tytanowo złotą palmę zakończoną zielonymi perłami, złote brokatowe korony z zielonym migotaniem, zielone komety przechodzące w złote płaczące wierzby z błękitnymi perłami, błękitne ogony przechodzące w brokatowe korony zakończone zielonymi i czerwonymi perłami, czerwone komety przechodzące w srebrne palmy zakończone niebieskimi perłami z migoczącym epicentrum, srebrzyste komety przechodzące w tytanowe palmy i czerwonym opadającym migotaniem, czerwone komety przechodzące w migoczące wierzby, trzeszczące miny przechodzące w złote trzeszczące płaczące wierzby.
Zdjęcie: 250_big.png
Film: https://www.youtube.com/watch?v=G_5dXSFqI4s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zakupiłem ją na tego Sylwestra. Czy ktoś już ją widział i może coś o niej napisać? Pytam, bo bez przerwy słyszę głosy że Piromax jest najgorszą firmą z najgorszymi wyrzutniami, a nie chcę zmarnować pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ją w tamtym Roku i naprawdę jest godna wypróbowania :D Efekty bardzo piękne, nakładają się lekko na siebie co daje bardzo ładny Efekt , Finał jest też boski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda bateria jest inna, strzelałem z wielu i triplexa i piromaxa, i jedne i drugie są dobre..kwestia tego co kto oczekuje bo różnią się wszystkie efektami, mnie bardzo podobał sie kinectic z piromaxa, zestaw shots for fun czy black out, triplex tez ma kilka fajnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Okazało się, że wszystkie opinie na temat Piromaxa, z których wynikało, iż jest to importer z najgorszymi efektowo wyrzutniami, które (w przypadku kalibru 30mm) strzelają jak wyrzutnie 25mm od konkurencji, to stek bzdur! Kewlar był przepiękny, mimo że pociski wzbijały się wysoko, efekty były niezwykle rozłożyste (strzały kątowe zajmowały całe pole widzenia obserwatora). Dodatkowo, strzały były bardzo zróżnicowane, mieliśmy efekty od kolorowych gwiazd, poprzez srebrne fale, wierzby i złote palmy, aż do zniewalającego finału, na który złożyły się palmy kokosowe. Tempo strzelania było wręcz idealne. Bateria nie pozbywała się ładunków zbyt szybko, jednak efekty delikatnie się na siebie nakładały, co czyniło je jeszcze bardziej widowiskowymi. To była naprawdę niezapomniana wyrzutnia, chciałbym jeszcze kiedyś ujrzeć ją na żywo. Była fenomenalna, gorąco polecam ją każdemu miłośnikowi naprawdę konkretnych wyrzutni w niewygórowanej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Noo powiem że to jedna z najlepszych wyrzutni Piromaxa, którą miałem okazje do tej pory strzelić. Różnorodna, dynamiczna i efektowna. Początkowy efekt białego migotania z czerwoną dalią bardzo duży i intensywny. Równie ładnie prezentowały się brokatowe korony zakończone kolorowymi gwiazdkami. Na uwagę zasługuje zmienny układ strzelania. Kewlara kończy salwa grubych trzeszczących palm robiących sporo hałasu. Naprawdę bardzo dobra kostka tworząca mini pokaz. Nie bez powodu sygnowana przez samego firawerkomana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
10 godzin temu, Bartekeuro napisał:

Mój film.

Powiem tak: Bardzo dobra wyrzutnia. Warta polecenia dla każdego kto jej nie miał.

 

Bartek, od d*py strony żeś ją odpalił :D Wielkość efektów daję radę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Powiem tyle... Wyrzutnia mistrzostwo,kapitalne efekty, potężne, gęste, różnorodne.Ta sekwencja wymieszana różnym sposobem strzelania epicko się prezentuje w tej wyrzutni... Efekty złotym palm i wierzb do samej ziemi. Kto jej jeszcze nie miał niech zakupi bo warto ?

 

Edytowane przez damian7878
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...