Skocz do zawartości

Przed sylwestrowe strzelanie/strzelanie w sylwestra itd.


piropiotr223

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/channel/UCRUhSGqQoKWPF1sirM0FQtg

 

Zapraszam na kanał, będę robił strzelania przedsylwestrowe, zaczynam od 100 dni przed sylwestrem jeśli się wyrobie z materiałem tongue.png

Na kanale będą także testy unboxingi i tym podobne, zapraszam do subskrybcji i aktywności bo będzie się dużo działo. Filmiki będą w stylu X dni do sylwestra a także sylwestrowy klimat ze strzelaniem. Mam nadzieje że ktoś na przykład pozbędzie się nieco nudów oglądając moje filmiki! Gorąco zapraszam piszcie opinie i porady pod tematem albo w komentarzach. :fireworks: :fireworks: :fireworks::f_a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Siemka, przybyła już spora ilość odcinków więc zapraszam do oglądania! Tu macie kilka linków

Strzelanie przed sylwestrem 100 dni:

Strzelanie przed sylwestrem 80 dni:https://www.youtube.com/watch?v=QI9oIeouGWw

Z góry dzięki za wszystkie opinie o które także proszę bo pozwoli mi to rozwinąć kanał i dodawać ciekawsze materiały ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jak widzicie kanał się rozwija, dlatego też proszę was o jakieś porady jak rozwinąć ten kanał, co robić żeby filmiki lepiej się wam oglądało? Za wszystkie sugestie/porady itp. serdecznie dziękuję ;)

Tu macie linka do ostatnich filmików, jak ktoś jeszcze nie był to zapraszam :xmas_smile:

 

PS. Jeśli ktoś też ma kanał o takiej tematyce to dawać linki w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał fajny, nie obejrzałem jeszcze wszystkich filmików.

Jedyna moja uwaga: niektóre momenty lepiej by się oglądało gdyby obraz był stabilniejszy. Fajnie, że część nagrywasz z ręki (petardy) bo przypominasz przy okazji, że należy odejść na bezpieczną odległość. Jednak chciałbym obejrzeć fajerwerki gdy kamerę/telefon postawisz na czymś stabilnym bo wtedy widać całość :)

Czekam na pokaz z Sylwestra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, żeby przyciągnąć widzów musisz zainwestować w lepszy sprzęt do nagrywania. Jakoś filmiku ze smartfona na pewno nie zapewni ci rzeszy fanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...