Skocz do zawartości
  • 0

Temat Naszych zakupów na 2015 rok


miszaq92

Pytanie

Witam,

 

 

Zwracam się z takim zapytaniem, dlaczego nie zostanie utworzony dział w ''Nasze Zakupy'' na rok 2015? proszę podać jakiś sensowny powód, bo już słyszałem że ''zrobi się zamieszanie'' a przepraszam bardzo, od czego są na forum moderatorzy? chyba właśnie od ogarniania tego zamieszania, skoro usuwają tematy, przenoszą posty do offtopu to i zajęli by się właśnie tym działem, zważając jeszcze na fakt, że teraz nie ma jakiegoś specjalnego przepełnienia na forum więc do moderowania by był tylko 1-3 działów maksymalnie. Skoro hasłem tego forum jest ''FAJERWERKI TO NASZA PASJA'' to dajcie nam rozwijać tą pasję i zróbcie to w stronę waszych użytkowników i utwórzcie ten nowy dział, a jeśli serio jesteście tacy przemęczeni całym bałaganem to przestańcie być moderatorami albo zróbcie nabór na nowych ;)/>/>/> Tyle ode mnie, proszę bez żadnych hejtów, piszę to w imieniu wszystkich użytkowników. Liczę na jakieś odpowiedzi w tym temacie.

 

 

/edit

Tu nie chodzi o podniecanie się zdjęciami tylko dzieleniem się tą pasją z innymi, forum ma działać ciągle a nie w SEZONIE ;] NIE POZDRAWIAM.

Edytowane przez MajsterD12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Szczerze to ja też bybym za zrobieniem tegobtematu, wiele osób składało przecież zamówienia na noworocznych promocjach. Ale jak go narazie nie będzie to też nic się nie stanie...

 

PS. Myśle że temat już do usunięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja osobiście nie mam potrzeby żeby już dyskutować o stuffie ale też w sumie nie rozumiem na czym miałby polegać zamęt związany z utworzeniem takiego działu. Według mnie większy zamęt i więcej roboty dla moderatorów jest jak ludzie wrzucają tematy ze swoim stuffem na 2015 w dziale z 2014 roku. Zresztą tak jak już wspomniano, w tym momencie nie ma aż tak dużo aktywnych użytkowników na forum co w grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak wszyscy chcieli ten dzial a teraz pan Majster przyszedl to wszyscy cisza, nie rozumiem dlaczego taki dzial nie moze zostac zalozony a jeszcze bardziej nierozumiem dlaczego miszaq dostal bana za wyrazenia opini, to fajnie ze za wolnosc slowa doataje sie bana pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dla Twojej wiadomości...

Dostał bana na 1 dzień za obrażanie Dawida i Hl'a na SB. Dałem mu wtedy drugą szansę ale niestety drugi raz obraził ich w tym temacie (wyrzuciłem to zdanie na prośbę Dawida)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dla Twojej wiadomości...

Dostał bana na 1 dzień za obrażanie Dawida i Hl'a na SB. Dałem mu wtedy drugą szansę ale niestety drugi raz obraził ich w tym temacie (wyrzuciłem to zdanie na prośbę Dawida)

 

skoro moderator usuwa nasze posty to czemu w roku 2014 jest jeszcze jedna osoba ktora ma zalozony temat stuff 2015/2016 czemu tez nie zostal usuniety bo kolega dlatego?? tego nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

skoro moderator usuwa nasze posty to czemu w roku 2014 jest jeszcze jedna osoba ktora ma zalozony temat stuff 2015/2016 czemu tez nie zostal usuniety bo kolega dlatego?? tego nie rozumiem

 

 

Moderator nie ma obowiązku siedzieć na forum 24h na dobę i czekać na to, aż ktoś coś źle napisze (zły dział, zła forma/treść)

Tematy o których piszesz nie zostały usunięte! lecz przeniesione do działu off top.

 

 

Prościej chyba się tego nie da wytłumaczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak na logikę? Czemu niby nie ma tego działu? Bo ludzie coś popiszą? To chyba administrator powinien się cieszyć. :)/>

 

Administrator jeszcze musiałby tu zaglądać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sa ludzie za, sa tez przeciw. Wedlug mnie dzial powinien byc zeby ludzie cos tam pisali, no chyba ze was satysfakcjonuje siedzenie na forum tylko w sezonie, na ogol osobiscie znam fora ktore funkcjonuja ciagle a nie sezonowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sa ludzie za, sa tez przeciw. Wedlug mnie dzial powinien byc zeby ludzie cos tam pisali, no chyba ze was satysfakcjonuje siedzenie na forum tylko w sezonie, na ogol osobiscie znam fora ktore funkcjonuja ciagle a nie sezonowo.

 

Tylko moderator taki zapracowany, że nie da rady utrzymać porządku w kolejnym dziale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale moderator też człowiek i może mieć na przykład bardzo napięty grafik, nie każdy ma tyle czasu. A co do mnie to też jestem za otworzeniem tematu ze stuffami na tok 2015, a tak poza tym to niezła kłótnia się z tego wywiązała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moderator to osoba która podejmuje ŚWIADOMY obowiązek opieki nad danym działem na forum więc nie pisz mi, że ma napięty grafik... Skoro mają taki ''napięty grafik'' to niech zrobią nabór, proste. Skoro jeden czy drugi podejmuje się takiego obowiązku to musi mieć czas. a po drugie primo to nie jest kłótnia tylko dyskusja, pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moderator to osoba która podejmuje ŚWIADOMY obowiązek opieki nad danym działem na forum więc nie pisz mi, że ma napięty grafik... Skoro mają taki ''napięty grafik'' to niech zrobią nabór, proste. Skoro jeden czy drugi podejmuje się takiego obowiązku to musi mieć czas. a po drugie primo to nie jest kłótnia tylko dyskusja, pozdrawiam ;)/>/>

 

 

Ok, niech Ci będzie ale źle mnie troche zrozumiałeś. Chodziło mi obto że jeśli moderator nie spełnia do końca swoich obowiązków, powinień mieć np. pomocnika lub został zmieniony na innego. A pozatym jak wie że nie ma zbyt dużo czasu to nie powinnien nim być, ale w tym przypadku zostało to celowo zrobione (jeśi się nie myle).

 

PS. Nie chodziło mi do końca o kłótnie ale tak niestety to źle ujełem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Heh, jest tylu modów, że na pewno któryś z nich utrzyma porządek. Tym bardziej że zaczną się tutaj teraz pustki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...