Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Piroman :)

Stuff 2015/2016

Polecane posty

Plany na rok 2015/2016 1000-1500zl:)

Wiec tak w tym roku chce kupic same konkrety czyli wyrzutnie roznych importerow.Planuje zmiescic sie w tej kwocie co podalem ale czas pokaze. A teraz wstepnie napisze co kupie lecz plany zawsze moga sie zmienic wiec tak:

JW418 Achilles

JW419 Genesis

JW415 Super Show 5

JW412 Show Of Fireworks

JW1112 Show Of Fireworks

JW1111 Show Of Fireworks

JW408 Show Of Fireworks

JW409 shw Of Fireworks

YHW009 Song

P7968 (Kometa)

Oczywicie nie wszystkie kostki zostana zakupione chyba ze pieniazki beda to zakupie:)

niesamowite kostki :) ale Ja gdybym ustawiał taki stuff jak Ty masz to zrezygnowałbym z Genesisa i jakiejś 19nastki i kupił YHW100 New Eye Show z Triplexa :)

niesamowite kostki :)/> ale Ja gdybym ustawiał taki stuff jak Ty masz to zrezygnowałbym z Genesisa i jakiejś 19nastki i kupił YHW100 New Eye Show z Triplexa :)/>

Dzieki za propozycje ale troche za wolna ta kostka ja lubie szybkie kostki a tak wogole to zapraszam do sklepu Big Fun mega promocje :):)

Dla Ciebie to jest mega promocja? :D/> dla mnie to oni jedynie czyszcza magazyny z kellera

Dla Ciebie to jest mega promocja? :D/>/> dla mnie to oni jedynie czyszcza magazyny z kellera

chodzilo mi o ten zestaw promocyjny 500+(1)tam gdzie sa 4 kostki a w nich YHW009 SONG:) za 1zl zaplacic za songa i dodatkowa 3 kostki 2 komety i jedna kellera to sie oplaca

Ja też uważam że niektóre zestawy są naprawdę dobre. Poza tym to stuff zapowiada sie naprawdę konkretnie, same piękne kostki.

kurde ale mega stuff będzie :D postaram się mu dorównać chociaż :P

[quote name=Piroman :)' timestamp='1421352041' post='129891]

chodzilo mi o ten zestaw promocyjny 500+(1)tam gdzie sa 4 kostki a w nich YHW009 SONG:) za 1zl zaplacic za songa i dodatkowa 3 kostki 2 komety i jedna kellera to sie oplaca

nie, nie opłaca się.

Poszlo pierwsze zamowienie na KORSARZU a dokadnie

TXB592- 45,5

JW90 +1 GRATIS - 42

razem z przesylka 107,4:):) byly to nieplanowane zakupy ale takie gratisy i promocje musze miec:) nie wiem kiedy dojdzie przesylka mysle ze w tym tyg jak dojdzie paczka to dam zdjecia jak sie uda:)

prosze administratora o usuniecie tego tematu poniewaz zapomnialem hasla do tego konta wiec utworzylem nowe konto pod nazwa mega piroman diekuje i przepraszam :)

Zaloguj się, aby obserwować