Jump to content
Sign in to follow this  
Bartekeuro

Oficjalne Spotkanie Forumowe - 2015

Recommended Posts

Witam was serdecznie. Jest świeżo po Sylwestrze i myślę, że można kuć żelazo póki gorące.

Rok temu udało się zorganizować spotkanie forumowe - Cooli był powiedzmy koordynatorem. W tym roku z chęcią się podejmę takiego wydarzenia aby to zorganizować.

Na obecną chwilę poszukuję jednej osoby ogarniętej - najlepiej z długim stażem aby ogarnąć to we dwóch.

Miejscówka, i wszystkie inne sprawy to wszystko w swoim czasie.

Jak się zapatrujecie na taką inicjatywę??

Spotkanie strikte dla postrzelania i tym razem mogło by to się odbyć pod nazwą ' prezentacja produktów ' aby strzelać pojedynczo.

Temat fajny,pytanie tylko ile osób na to by poszło i w jakim miejscu by to było najlepiej i najsprawiedliwiej w połowie aby każdy miał "równe szanse".

Wątpię aby komuś chciało się jechać pojedynczo kostki odpalać

Wątpię aby komuś chciało się jechać pojedynczo kostki odpalać

Wiesz kazdy lubi cos innego ja tez juz rezygnuje z pokazów bo wole pojedyncze odpalanie :)

Koledzy a gdzie takie spotkanie miało by się odbyć żeby każdy mógł sobie jakoś dojazd zorganizowaç i drugie pytanie czy mogą w tym spotkaniu brać udział osoby które mają 16 lat ?

To czy pokaz czy nie to jest kwestia dogadania się, tak jak by wolała większość.

Miejscówka - myślę, że najlepiej centrum Polski. Jeśli się znajdzie ktoś u kogo to będzie odpalane i np będzie w tej miejscowości PKP to będzie idealnie.

Obecnie jestem na poziomie poszukiwania 1 osoby do pomocy jako organizator spotkania i wstępnie rozglądam się za miejscówką.

Myślę, że woj łódzkie będzie dobrym miejscem. Chciałbym też aby to się udało zrobić przy jakimś mieście aby spokojnie można było przenocować.

Następnie jak to będzie to pomyślimy nad terminem i nad sponsorami.

To czy pokaz czy nie to jest kwestia dogadania się, tak jak by wolała większość.

Miejscówka - myślę, że najlepiej centrum Polski. Jeśli się znajdzie ktoś u kogo to będzie odpalane i np będzie w tej miejscowości PKP to będzie idealnie.

Obecnie jestem na poziomie poszukiwania 1 osoby do pomocy jako organizator spotkania i wstępnie rozglądam się za miejscówką.

Myślę, że woj łódzkie będzie dobrym miejscem. Chciałbym też aby to się udało zrobić przy jakimś mieście aby spokojnie można było przenocować.

Następnie jak to będzie to pomyślimy nad terminem i nad sponsorami.

Sam jesteś centrum polski, ja do Łodzi nie jade haha :D Już prędzej bym do Warszawy pojechał chociaż że mam dalej :) Najlepiej było by doczepić to do jakiegoś festiwalu np Szczecin, Nysa, Ustka, Ełk.

JacuQM

No ja tez odpadam niestety dawajcie do Poznania :-D albo tu do mnie do miasteczka bardzo orzytulna miejscowka i sa hotele a miejsce do odpalania wymarzone. I orzy stacji PKP oczywiście

Pozdrswiam

Nie no łódzkie wydaje się być tak na środku :D albo dobry pomysł z tym żeby się do jakiegoś festiwalu doczepić :D np Pyromagic :P

Skoro łódzkie jest w środku Polski to niemożecie mówić, że ktoś ma daleko. Bo to centralny punkt, więc się nie da bliżej dla wszystkich. :P

Teoretycznie mógłbym wsiąść w pociąg/busa i pojechać.

Ale to się jeszcze zobaczy.

Nie dogodzi się każdemu. Centrum Polski to wypada woj. łódzkie dlatego myślę, że ta kwestia będzie na 90% pewna.

Teraz jedynie jakaś miejscówkę wykombinować ewentualnie w mieście i wtedy na jakiś placu i zapytać się np straży etc. W sumie do 22 powinno się móc strzelać.

Moim zdaniem jak ktoś ma troszkę dalej to opcja z noclegiem będzie idealna i tutaj nastąpi selekcja naturalna, bo 15-16 latek pewnie nie będzie mógł na 2 dni się wybrać sam. Chociaż nikogo nie dyskryminuje. Jeśli ktoś ma 16 lat a jest odpowiedzialny i rozważny to nie ma przeciw wskazań do obecności takiej osoby.

Ja mam ponad 450km do Łodzi, ale mam tam rodzinę do której i tak będę starał się pojechać w tym roku więc może udało by się to i to zgrać w czasie :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...