Skocz do zawartości

[Petardy100Pro]Unboxing fajerwerek 2014/2015


petardy100pro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio otworzyłem kanał na youtube związany fajerwerkami,jak narazie filmy są na bardzo niskim poziomie ale wiadomo,w końcu pierwsze filmy.W planach jest już sporo ciekawych pomysłów i postaram się również nadgonić jakość filmów.Także jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam do subskrybcji :)

 

Fajerwerki 2014/2015 bardzo ubogo,odstawiam fundusze na zakup w styczniu.

 

 

Jeżeli komuś się nie chce oglądać filmu to wstawiam również zdjęcie:

OIKQac.jpg

Następne fajerwerki kupuje od razu po sylwestrze i z nimi będą kolejne materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo hałasu, zabawy, ale elementów widowiska prawie brak. Nie masz chętki na jakieś kostki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo zabawy ale zeroo efektów oprócz tych rzymiaków i moździerza. Ogólnie to napewno nie będziesz się nudził ale na godzinę zero zabraknie Ci konkretnych efektów. Oby w przyszłym roku było więcej efektów na niebie. Teraz masz odemnie 7/10 chyba że coś dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff nie za dobry.Brak podstawowych elementów czyli kostek.No,ale jak widać przynajmniej masz sporo dobrych petard i jakoś moździerz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś zawsze miałem taki kaprys,że wolałem wystrzelać sobie pojedyńczymi petardami czy moździerzami niż zapalić jedną kostke i po zabawie.No ale fakt,stuff ubogi bo tylko za 160zł,też mam nadzieje,ze za rok będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Moim zdaniem stuff jest bardzo dobry. Nie ma wyrzutni, ale za to są 4 rzymskie ognie o przyzwoitych efektach, no i 4 paczki cyrko ktore moim zdaniem są bardzo dobre.Moździerz również ma fajne duze efekty, a i dobrych petard nie zabrakło. Za tą cene dla mnie super.Poza tym twoje materiały mi się podobają i mam nadzieje ze przed tegorocznym sylwkiem ich nie zabraknie. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...