Skocz do zawartości

[WojtekPirotechnik]Stuff 2014/15 - małe co nieco ;)


WojtekPirotechnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie w roku 2014/15 :)

W tym roku stuffik za ok. 180zł .Duużo zabawy, ale trochę efektów też jest.Myślę, że jest w miarę ok.

Nie będę się wiele rozpisywał , zobaczcie sami co w tym roku(po kliknięciu w miniaturkę odpala się duże zdjęcie):

ac09c42841c75fa9m.jpg

dd51ecbc2b381b00m.jpg

0882c9a6113d7df6m.jpg

Jeśli nie do końca widać na zdjęciach:

-fontann KONGO jest 10 sztuk

-rakietek piszczałek z Jorge 144 sztuki(opakowanie)

-rzymskich ogni 12szt. z czego 3x TXC777 oraz 9x Multicolour T6237

Ogólnie miałem oprócz tego co na zdjęciach to 1 paczkę JC05 którą wystrzelałem, z 5 paczek piccolo, jakieś fontanny i Explosive I z 4 paczki jako pozostałości po roku poprzednim, tylko co tydzień od początku listopada coś strzelam ;)

Ciekaw jestem jak spiszą się Dum Bum, jutro odpalam pierwszą sztukę.

Oprócz tego co tutaj jest dokupiłem 10 szt. rzymskich ogni z Arki(10strzałowe) oraz rakiety BEST z Lidla(pokładam w nich duże nadzieje :D) !

Przygotowane mam również 3 świece dymne, każda po 500g także narobię trochę dymku na dzielnicy :D

To ostatni rok, w którym kupiłem tak dużo petard i art. różnych.W następnym roku więcej wyrzutni(w tym roku niestety tylko jedna), obowiązkowo szelki, ogólnie znacznie więcej efektów na niebie.

AKTUALIZACJA 30.12.2014 ! :)

Zdjęcia świec,bestów i rakiety kupionej za 4zł w markecie "Golasy bukowskie" od Arki:

e96fecb0115d.jpg

ef771086e8c3.jpg

Ciekaw jestem jak wypadnie , nic o niej w necie nie ma, i skromne 7 karabinków o łącznej liczbie strzałów około 800, jednak przed chwilą wystrzelałem te dwa mniejsze i stwierdzam, że jeszcze dorobię co najmniej trzy zaraz :D

Jedną świecę jak widać również odpaliłem, zadymiła całe osiedle :) Rzymiaki też już odpalone, bardzo ładne jak na cenę 0.50gr/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...