Skocz do zawartości

[NexusPrime] Stuff 2014/2015


NexusPrime

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zdecydowałem że i jak podzielę się swoim zestawem. Część kostek nowa część sprawdzona z poprzednich lat oraz trochę dupereli do zabawy.

http://images69.fotosik.pl/481/39ad1676d950bd72.jpg

 

W zestawie znajdują się:

 

JW90 Show of Fireworks

JW4060 Styx

TXB645 Color Wave x2

YHW009 Song

JW4008 Sajgon

JW42 Black Cat

JW07 Mars

TXB498 Magic Key x2

JW06 Kasjopeja

Happy

TXC446 Roman Candle

TXB602 Backyard Fun

SM2126 Macrocosmos III

Football Cracker x2

Żuki x2

Wirujący bączek

JM05 Trzeszczące kulki

Junior Fountain

Dum Bum (mała paczka)

Lont 10cm / sek x3

Diabolo

JW01 Saturn Missiles

Moździerz 10 kul

JC100 Explosive V Karabin! ek 100 strzałów

Colour Tree

JW17 B! ingo

P7011a Kair

SM9881 Hi Tec!

Sun Bees - zestaw motyli

JA040 Kosmos

EX1 Explosive x2

Whistling Rockets

Delova Rana P7

FP1 Jaja Dinozaura FP1

Achtung TXP001

Bomb Black P5C

M30 Planet z biedry

 

Za całość nieco ponad 600zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletny stuff. Zabawa, Sajgon, którego efekt bardzo mi się podoba. Do tego sprawdzone małe kostki, świetnie nadające się zarówno do strzelania w ciągu dnia jak i głównego.

 

Pozatym jestem pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No świetny stuff jak na tą cenę, choć brakuje mi tu jakichś rakiet , ale kto co lubi :D Ciekawi mnie ta duża wyrzutnia z Triplexa. Będziesz robił pokaz czy pojedynczo?

 

Zapraszam do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny stuff, sprawdzone kostki oraz wiele zabawy przed godziną 00.00 a czy będziesz tworzył pokaz czy każda osobno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry stuff.Kilka pięknych wyrzutni.Wybory jak najbardziej trafne jeśli chodzi o kostki.Będziesz miał mnóstwo znakomitych efektów w Sylwestra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedynczo będę odpalać, nigdy nie bawiłem się w pokazy:) Lont wziąłem sobie też do zabawy. Sam jestem ciekaw Sajgona na youtubie wygląda przezaiście! Pierwszy raz zainwestowałem w pojedynczą kostkę więcej niż 80zł. Kusi mnie jeszcze tajfun z lidla ale chyba odpuszcze bo juz troche kasy poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości sklepu PiroArt w którym kupowałem dosłali mi mega bonus który wręcz mnie zszokował!!

Zresztą sami zobaczcie

 

dc5bd7a848026d51gen.jpg

 

Dwa rodzaje achtungów, mega jumbo, crazy robots, delova rana, black bomb, jaja dinozaura, rc5, fc8003, colour salute, txf781 i color wave, który to znalazł się juz na poprzednim zdjęciu.

 

Zakupów jeszcze nie koniec...:D

 

Na 99% pojawi się jeszcze Tajfun albo Nosferatu nadal sie zastanawiam które oraz pewne klasyki jak rzymskie ognie 100strzałowe te takie niebieskie z kolorowymi kometami na opakowaniu, dymne kulki, bączki te co się kiedyś kupowało, duszki:D i może rakiety z spadochronem ale podobno wszystkie już poszły ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjechały kolejne rzeczy w tym petarda marki Tomaszek której nigdy nie widziałem.

100 strzałowy rzymiak - klasyk! Całe opakowanie 19zł!

0c2c8a504fc08aaa.jpg

Bączki, wulkanik, kulki dymne i większe rzymiaki - również klasyki!

Niestety spadochronów już nie mieli ;/

6657cfcb4c0dd8dc.jpg

 

oraz petarda której jeszcze nigdy nie widziałem.

ebb62014156eaf06gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że rzymiaki 100 strzałów 6 sztuk za 19zł to chyba najlepsze co mam do zabawy:D Super sprawa, do tego stalowa rurka i można trzymać jak shotguna :D/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • mantis zmienił(a) tytuł na [NexusPrime] Stuff 2014/2015

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...