Skocz do zawartości
  • 0

Jak zabezpieczyć wyrzutnie - pokaz


Widelczyk

Pytanie

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Polecam przykleić (tylko mocno!) do kostki duże gwoździe, dwa wystarczą. Szykując pokaz wbijamy gwoździe w ziemię i będą trzymać wyrzutnię. Sposób sprawdzony na moich pokazach, nigdy nie zawiódł.

Naprawdę dużych kostek nie trzeba w ogóle stabilizować, bo są zbyt wielkie by się wywrócić. Dlatego można też wstawić małe wyrzutnie pomiędzy duże, albo skleić kilka małych ze sobą. Im większa kostka, tym mniejsze szanse, że się wywróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mam sporo ścinek paneli w piwnicy , znajdę taki około 50 cm długości 20 cm szerokości i przykleję dwustronną taśmą - myśle że akurat starczy na trio mars,kasjopeja i plutona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja zawszę robię tak :

Biorę jakąś deskę , przeklejam do deski wyrzutnie super glue i oddstawiam do wyschnięcia następnie deskę zasypuję śniegiem , piachem , cegłą i snieg ubijam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja zawszę robię tak :

Biorę jakąś deskę , przeklejam do deski wyrzutnie super glue i oddstawiam do wyschnięcia następnie deskę zasypuję śniegiem , piachem , cegłą i snieg ubijam .

Panie jeszcze po betoniarke zadzwonić żeby zalali betonem.A tak na serio to myślę że wystarczy sklejenie taśmą z inną wyrzutnią lub obstawienie jakimiś cegłami.Możesz również wbić np w zaspę bądź przymocować kostkę do plastikowej paczki po ziemniakach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja zawsze robiąc pokaz rozmieszczam wyrzutnie na płycie OSB do płyty przykręcam wieszaki ES i wyrzutnie przyklejam do ESów taśmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja zawsze zabezpieczam cegłami.W tym roku jednak będzie mi potrzebna znacznie większa liczba cegieł,bo mam 2x więcej wyrzutni niż zwykle.No,ale cóż jak obłoże cegłami to chociaż mam 100% pewność,że wyrzutnia się nie przewróci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...