Skocz do zawartości
  • 0

Co wybrać do 75 zł z marketów?


fighter

Pytanie

Witam

Proszę o pomoc co wybrać z marketów (kaufland,tesco,lidl,biedronka,bricomarche,intermarche,aldi) do kwoty ok. 75 zł chodzi głównie o dużo zabawy niezależy mi zbytno na petardach hukowych,ale równierz by było coś na północ coś konkretnego.Proszę o pomoc.Czekam na propozycje co jest warto kupić im więcej propozycji tym lepiej.

Z góry dziękuję .:)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Aldi

Wyrzutnia Missions 24,99 zł

Zestaw Mexico 24,99 zł

Exlpozive 40 sztuk 1,79 zł

 

Kaufland

Rakieta Shell 2,5 14,99 zł

Rakieta Shell 1,5 5,99

Piratki 10 sztuk 2,99 zł

 

Całość:75,64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A tak moje pytanko bo konkretnie interesują mnie sklepy bricomarche,kaufland i biedronka

1. a teraz co wybrać moździerz z biedronki czy z bricomarche czy zamiast moździerza brać wyrzutnię z jakiegoś sklepu?

2.czy opłaca się kupić wyrzutnie i fontanny te niskocenowe z do ok.20 zł jak tak to które.?

3.Jaki polecilibyście zestaw jakieś pierdoły oraz rakiety niemuszą być z dobrym efektem

4. jakie wyrzutnie i z jakich sklepów powiedzmy do 25 zł żeby były dobre efenkty i coś ok.20 strzałów.

 

Z góry dziękuję za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co do zestawów weźmy cenę ok 30 zł zestaw duży z biedronki ten z pierdółkami który z innego marketu byłby dobry i prosze o opinie tego zestawu z biedronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co do zestawów weźmy cenę ok 30 zł zestaw duży z biedronki ten z pierdółkami który z innego marketu byłby dobry i prosze o opinie tego zestawu z biedronki.

Zestaw ma 5 spoko rakiet 2 rzymiaki i troche pierdółek do zabawy :) kupuje go oczywiście w tym roku :)Rakietki mają naprawde spoko efekt ,moim zdaniem zestaw za 30zł (jak z marketu) to dobra cena :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki wielkie za pomoc ;) biore moździerz z biedry i duży zestaw :)

 

jeszcze znajomy będzie wybierał jakąś kostkę do ok 60-80 zł co polecacie przy okazji żeby kasy niewtopił na słabe efekty mogą być np. 2 lub kilka w tej cenie :)

 

 

dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ostatnie moje wontpliwości dotyczące moździerzy : w bricomarche moździesz 27zł i jak wyczytałem na forum tutejszym ma ten sam kaliber co w biedronce, a jak wychodzi to z efektami miał ktoś ? jest to moździerz thunder storm piszę bo do biedronki pojadę dopiero w wtorek a u mnie fajerwerki w biedrze szybko się rozchodzą,czy gdyby niebyło opłaca się brać tego thunder storma z brico ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...