Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PiroManiaHD

Z: Pomoc w ułożeniu dodatków do stuffu.

Polecane posty

Chłopie nie kłam cały czas forum !!!!!!!!!!!!!! Piszesz że zamawiasz a tu d*pa bo Ci tata nie pozwolił chłopie najpierw zapytaj taty a potem pisz na forum tak jest jak są dzieci co mają po 10 lat na forum chodzi mi o ciebie xD

Chłopie nie kłam cały czas forum !!!!!!!!!!!!!! Piszesz że zamawiasz a tu d*pa bo Ci tata nie pozwolił chłopie najpierw zapytaj taty a potem pisz na forum tak jest jak są dzieci co mają po 10 lat na forum chodzi mi o ciebie xD

ja nie zamawiam czyta się do końca :)

ja nie zamawiam czyta się do końca :)/>

Czytam a w listopadzie miałeś zamawiać kłamco ...

podałeś chyba dwie najgorsze z tej serii. PS.Popieram kolege wyżej ;)/>

Pisze co troche jakieś posty która wyrzutnia ta czy ta a nawet jednej petardy nie ma ...

UWAGA CYTUJE CO KOLEGA MARCIN NAPISAŁ :

wiem że już założyłem parę tematów ale ten na temat stuffu będzie ostatni myślałem że , będę zamawiał z bf ale jednak z piroart.pl a więc mam zamiar kupić o takie rzeczy:

Lont 10 cm/sek x1

wirujący bączek x1

trzeszczące kulki x1

butterfly x1

Cyrkoblitz U6678 x1

picolo corsair x4

fotballcracker x1

wenus lub pluton wybierzcie

na godzinie 00:00 jakaś wyrzutnia max do 50 zł

żuki x1

big corsair x1

EX1 Explosive EX1 x2

Bang TXP859 x1

rc5 x1

jaja dinozaura x1

fp3 big x1

dum bum x1

roman candle x1

junior fontuain x1

Magic key x1

saturn missiles x1

Balet TXB228 x1

mars x1

kasjopeja x1

Whistling Rockets R00445 x1

Diabolo JR2 x1

Diabolo JR1 x1

Chciałbym żeby był efekt jak i zabawa co byście dodali co zamienili to napiszcie z góry dzięki .

I GDZIE MASZ TE RZECZY KŁAMCO ?? !!!

UWAGA CYTUJE CO KOLEGA MARCIN NAPISAŁ :

wiem że już założyłem parę tematów ale ten na temat stuffu będzie ostatni myślałem że , będę zamawiał z bf ale jednak z piroart.pl a więc mam zamiar kupić o takie rzeczy:

Lont 10 cm/sek x1

wirujący bączek x1

trzeszczące kulki x1

butterfly x1

Cyrkoblitz U6678 x1

picolo corsair x4

fotballcracker x1

wenus lub pluton wybierzcie

na godzinie 00:00 jakaś wyrzutnia max do 50 zł

żuki x1

big corsair x1

EX1 Explosive EX1 x2

Bang TXP859 x1

rc5 x1

jaja dinozaura x1

fp3 big x1

dum bum x1

roman candle x1

junior fontuain x1

Magic key x1

saturn missiles x1

Balet TXB228 x1

mars x1

kasjopeja x1

Whistling Rockets R00445 x1

Diabolo JR2 x1

Diabolo JR1 x1

Chciałbym żeby był efekt jak i zabawa co byście dodali co zamienili to napiszcie z góry dzięki .

I GDZIE MASZ TE RZECZY KŁAMCO ?? !!!

no nie wyszło po mojej myśli -,- ja się w tym tylko pytam co dołożyć do mojego ehh a ty się wkurzasz każdy ma prawo do pytań

Pisze co troche jakieś posty która wyrzutnia ta czy ta a nawet jednej petardy nie ma ...

i już mam zakupy zrobione ale nie z neta kurde nikt ci nie każe tego posta komentować

Db wyjdź dziecko

Wiem że to nie moja sprawa ale ja całkowicie rozumiem marcina a ty zachowujesz się po prostu chamsko. A tak wogóle to masz pozwolenie od autora do kopiowania zdjęć? Niby nic wielkiego a nawet może iść z tym na policje. Każdemu mogą się plany zawalić a ty go nazywasz kłamcą. A tak wogóle to wcale jego stufg nie jest taki znowu zły. Moje pierwsze były jeszcze gorsze, może po prostu lubi zabawę. Najlepiej jakby niektóre posty zostały usunięte, prośba do moderatorów forum.

Wiem że to nie moja sprawa ale ja całkowicie rozumiem marcina a ty zachowujesz się po prostu chamsko. A tak wogóle to masz pozwolenie od autora do kopiowania zdjęć. Niby nic wielkiego a nawet może iść z tym na policje. Każdemu mogą się plany zawalić a ty go nazywasz kłamcą. A tak wogóle to wcale jego stufg nie jest taki znowu zły. Moje pierwsze były jeszcze gorsze, może po prostu lubi zabawę. Najlepiej jakby niektóre posty zostały usunięte, prośba do moderatorów forum.

Nareszcie mądra osoba się udzieliła w tej dyskusji. Zgadzam się z tobą w 100%.

Zaloguj się, aby obserwować