Skocz do zawartości

[Adrian21] stuffik


adrian21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak tradycja nakazuje trzeba coś na 31.12 mieć.W tym roku skromnie bo samochód pochłonął niezła sumkę ale zawsze coś

a więc zakupy w fajerwerki market ,markety wyszło 160 z kawałkiem

petardy

pikolaki,resztka z zeszłego roku

TP12-tomaszek

K0206-tropic

JC05-jorge

Żuki-Kometa

Pirat 5strz.-jorge

HOT-piromax

PXP308-Adrenaline

Rakiety

black luces-tomaszek

shell rocket-europyro

moździerz

TMO-2-tomaszek

Wyrzutnie

Chemical atack

Explosion16 -niebieska

Rabat

Jw08

Hydra

:)/>/>/>

całość=== całość

 

Aktualizacja dokupiłem kilka rakiet itp.Więcej już nie będzie :xmas_sad:

aktualizacja

 

Pozdrawiam Adrian21 :xmas_happy:/>/>/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy zestaw. Jest wszystkiego po trochu. Jedna większa wyrzutnia piromaxa z fajnymi efektami i trochę mniejszych w tym sprawdzona i polecana na tym forum wyrzutnia JW08, którą sam chciałbym wypróbować za rok. Wśród rakiet też widzę perełkę w postaci Shell Rocket. Dość skromny zestaw, ale z pewnością niczego nie brakuje i na pewno będziesz miał co podziwiać o godzinie 0.

 

ps: Miałeś już wcześniej ten podwójny moździerz od tomaszka czy pierwszy raz testujesz ? To bardzo ciekawy i zarazem dość unikatowy produkt. Jestem ciekaw jak wypada na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny stuffik :)

Masz kilka wyrzutni, co mi się bardzo podoba ;)

Jest konkret w postaci Hydry.

Zabawy też masz trochę :D

Jedyne co, to nie wiem jak w tym roku, ale w poprzednim te Gracie mi się nie podobały :(

Lecą strasznie wysoko, przez co efekt wydaje się mały i zamglony.

 

Ale reszta prezentuje się bardzo fajnie.

 

PS. Sam mam tą małą kostkę z Piromaxa "Chemical Attack" i odpalę ją na rozpoczęcie. Ciekawe jakie bd miała efekty bo jest strasznie malutka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wszystko coś koło 240-260zl.Moździerz mam pierwszy raz na przetestowanie i przedwczoraj jedna szelke odpaliłem i powiem tak był jeden wybuch :xmas_biggrin: ale efekt był spory długo sie utrzymuje a co najlepsze leci wysoko.Nie wiem jak reszta szelek mam nadzieje ze bedzie taka sama wielkość.A co do wyrzutni to strasznie mała ale może wariat, ale jak do zabawy to w sam raz :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wszystko coś koło 240-260zl.Moździerz mam pierwszy raz na przetestowanie i przedwczoraj jedna szelke odpaliłem i powiem tak był jeden wybuch :xmas_biggrin:/>/> ale efekt był spory długo sie utrzymuje a co najlepsze leci wysoko.Nie wiem jak reszta szelek mam nadzieje ze bedzie taka sama wielkość.A co do wyrzutni to strasznie mała ale może wariat, ale jak do zabawy to w sam raz :xmas_laugh:/>/>

 

 

Pomylił mi się ten TMO-2 z TM2-2. Podobna nazwa. TMO-2 rzeczywiście jest jednostrzałowy :)/>

 

Ale stuff i tak bardzo fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem juz ostatnie pierdółki i jedną perełkę nic już więcej nie chce kupować.teraz czas zrobić kilka karabinków

 

Zdj-> perełka/pierdółki

 

pozdrawiam :xmas_happy:/>/> i życzę hucznego sylwestra :xmas_w00t:/>/> :fireworks:/>/> :fireworks:/>/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...