Skocz do zawartości

II Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2015 (Warszawa)


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

W 2015 roku odbędzie się 2. Edycja festiwalu Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2015. Tym razem odbędzie się w Warszawie pod stadionem narodowym w dniu 5 września 2015.

Uczestnicy:
- Mirnovec Pirotehnika (Chorwacja)
- Jost (Austria)
- Joho Pyro (Finlandia)
+ pokaz pozakonkursowy

Program Imprezy:
18:00 – Otwarcie bram
Występy i konkursy
21:00 – I Pokaz konkursowy
Występy i konkursy
22:00 – II Pokaz konkursowy
Występy i konkursy
23:00 – III Pokaz konkursowy
Występy, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.
00:00 – Finałowy pokaz pozakonkursowy kończący II Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne
00:30 – Zamknięcie bram

Więcej informacji można znaleźć pod podanym poniżej adresem: http://international-fireworks.com

Lista obecności:
- mpiwowski
- Bartosz
- firawerkoman
- JMJ Pyrotechnics
-

Ja osobiście pojawię się na 100% z uwagi na to, że mam blisko do Warszawy. smile.gif/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

1. Finlandia
2. Chorwacja
3. Austria

Chorwaci ładny materiał jakościowo jak dlamnie mieli, sporo SS no i ładny finał. Więc osobiście kolejność bym deczko zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kolejność prawidłowa, Finlandia miała znaczenie więcej materiału gdzie grali na dwóch poziomach, a w tym samym czasie chorwacja strzelala tylko wysokościowo co nie jest takim kłopotem.

 

Efetowne dla publiki mieli Chorwaci zakończenie ale tak obite na festiwalach że nie dziwie się że Jury ma go już dość pewnie oczekują oryginalności a niekopiowania.

 

Finladia dodatkowo jako jedyna i chyba po raz pierwszy na pewno w Polsce miała wystrzeliwany napis, który był nieamowity :)

 

Jak dla mnie kolejność jak najbardziej prawidłowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem aż ktoś wspomni o napisie z ciekawości czy został zauważony, jednak został choć dla mnie w czasie odpalenia napisu nie powinno być górnej pirotechniki bo tam skupiały się oczy widzów przez co chyba mało kto go zobaczył.

To taka wisienka na torcie od JoHo, najnowsza technologia pierwszy raz pokazana w Polsce.

#LOVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem aż ktoś wspomni o napisie z ciekawości czy został zauważony, jednak został choć dla mnie w czasie odpalenia napisu nie powinno być górnej pirotechniki bo tam skupiały się oczy widzów przez co chyba mało kto go zobaczył.

To taka wisienka na torcie od JoHo, najnowsza technologia pierwszy raz pokazana w Polsce.

#LOVE

 

Z tą najnowszą technologią to trochę przesada :)

Metoda znana od dawna tylko nie stosowana.

Chińczyki podeszły do tego komercyjnie i zaoferowały gotowe oprzyrządowanie.

http://www.pyrobox.com.pl/forumfajerwerki/20150905_123225.jpg

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Według mnie Joho Pyro zasłużyło na pierwsze miejsce - ich pokaz był najlepiej zsynchronizowany z muzyką, najbardziej różnorodny, wykorzystali najciekawsze efekty z dużą różnorodnością. Oczywiście pozostałe pokazy także były na wysokim poziomie, ale u Chorwatów zabrakło równowagi między dolną a górną partią pokazu, a dodatkowo trochę przesadzili ze złotem, finał oklepany. Mieli za to bardzo dobre sekwencje min i singli w naprawdę dużej ilości. Austriacy według mnie powinni byli zająć drugie miejsce, ich jedynym minusem były kolosalne ilości glitteringu zarówno w szelkach, jak i singlach. Sekwencje mieli jednak świetnie zsynchronizowane i ciekawe.

Wszystkie firmy oczywiście strzelały na bardzo dobrym jakościowo materiale, czas utrzymywania się efektów na niebo i ich wyrazistość robiły wrażenie.

Festiwal dobrze zorganizowany, popularny (ponoć sprzedano 30 000 biletów + tłum gapiów poza strefą widokową), pozostaje liczyć że protesty okolicznych mieszkańców nie będą na tyle silne, by zablokować kolejną edycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...