Skocz do zawartości
  • 0

Kopiowane zdjęcia z forumfajerwerki.pl


FIREWORKSmaN772

Pytanie

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów! Od razu mówię, że nie wiem czy to dobry dział, bo temat jest dosyć wyjątkowy. Jak coś to przenieście do innego, ale do rzeczy.. Nie wiem czy tylko ja zauważyłem, że na facebooku na fanpage'u: "Petardy" znajdują się zdjęcia stuff'ów użytkowników z naszego forum. Do tego najczęściej jest opis: Nadesłane od użytkownika, stuff zamawiany na fireworld.pl ... Jak dla mnie to dosyć dziwna sprawa. Wydaje mi się po prostu, że jest tutaj jakiś użytkownik, który bezczelnie kopiuje sobie zdjęcia naszych stuff'ów na swój fanpage. :xmas_mad:/>/> Oto przykład:

- zobaczcie sobie.. A oto to samo zdjęcie użytkownika "Camel" : http://www.forumfajerwerki.pl/topic/14747-camel-zakupystuff/page__pid__127063#entry127063 Jeżeli dobrze przeczytałem, to on zamawiał z Ins-Fireworks, a nie fireworld.pl Inna sprawa jest wtedy, kiedy ktoś sam nadsyła no to okej, ale ja widziałem już sporo fotek z forum na tym fanpage. A oni ogólnie są zakłamani. W październiku był konkurs na fajerwerki i ja naiwny wziąłem udział, niby że wygrałem 1 miejsce. Kontaktowałem się z nimi na pw na fb no i bla bla, adres do przesyłki itd. Pisali, że paczka będzie szła maksymalnie 2 tygodnie bo to poczta. No dobra okej - minęły dwa tygodnie i nic, do tej pory nic nie dostałem i nie dostanę. Oszukali mnie to raz, a dwa - wyłudzili dane. Jak zacząłem się upominać i pytać na fb to zablokowali mnie i dwóch pozostałych zwycięzców. No i tak to zostało. Ale bym im narobił kwasu, no ale to jest po prostu takie chamstwo, że... nic nie mogę zrobić. Zgłaszałem stronkę na fb kilka razy, ale nic. Przejrzyjcie sobie ten fanpage. Według mnie to po prostu zwykli kłamcy i oszuści i w dodatku jeszcze zdjęcia kopiują. Jeżeli namieszałem bardzo z tym, to już z góry przepraszam no i czekam na wasze wypowiedzi w związku z tym. Pozdrawiam! ;)/>/>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ooo widzę nawet swój stary karabinek wielkanocny... Muszę zacząć wstawiać zdjęcia ze znakiem wodnym i skończy się kopiowanie cudzych fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wystarczy dodać napis na środku zdjęcia .Myślę ze ich to zniechęci . Swoją drogą , ciekawe co ma vel z tym wspólnego że aż tak reklamują fireworld .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tamto drugie zdjęcie z tym podpisem czym podpalacie petardy to też już gdzieś widziałem tyle, że na tym zdjęciu to są dłonie jakiś dzieci. To właśnie było, że psiarskie zauważyły, że dzieci się bawiły petardami i było na jakiejś stronie z wiadomościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wchodzę dzisiaj na fb i patrzę: kolejne dwa stuff'y skradzione z naszego forum.. :/ No i oczywiście podpis: Nadesłane przez użytkownika czy coś takiego.. Nie wiem jak wy, ale mnie takie coś na maxa wnerwia! Też chce dodać swój stuff na forum i zrobię to zaraz, ale... na zdjęciu będzie napis lub znak wodny. Zobaczymy czy tak chętnie skopiują ^^ Piszcie dalej na temat no i Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szanowni Klienci,

 

W związku z próbą oszustwa podczas losowania wyników konkursu organizowanego przez fanpage Petardy, którego byliśmy sponsorem uprzejmie informujemy, że konkurs nie został rozstrzygnięty. Jednocześnie informujemy że kolejny tego typu konkurs będzie organizowany tylko przez naszą firmę, stąd uczestnicy konkursu będą mieli gwarancję uczciwości wyników.

 

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Źródło:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Źródło:

 

Akurat ta sprawa tyczy się innego fanpage "Petardy" niż podał kolega FIREWORKSmaN772 w 1-szym poście . Adresem fanpage który organizował konkurs gdzie sponsorem był sklep TanieFajerwerki.pl jest https://www.facebook.com/Peterdyyyyy?fref=ts . Tak się składa że zostałem wylosowany w tym konkursie , powinienem dostać jedną z dwóch głównych nagród ale dzięki krętactwu z strony fanpage Petardy nie dostanę nic bo szef sklepu TanieFajerwerki anulował konkurs po tym jak z fanpage poznikały posty dotyczące konkursu . Dzieciak odpowiadający za stronę petardy chciał wyłudzić nagrodę podając się za mojego sąsiada ( co jest oczywiście nieprawdą ) , po wykryciu próby oszustwa postanowił pokasować wszystkie posty i komentarze na swoim fanpage.

 

Wiem że już nie mam co liczyć na nagrodę-konkurs być może zostanie powtórzony już tylko na fanpage taniefajerwerki.pl.

Przyszli ewentualni sponsorzy , współpracownicy powinni się zastanowić 3razy teraz zanim będą chcieli podjąć jakąkolwiek współpracę z tym fanpage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

blubencjusz - W pełni się z Tobą zgadzam i Cię rozumiem. Tak samo zostałem przecież oszukany i wyłudzili dane ode mnie, ale najgorsze jest to, że jest wsród nas, lub jest gościem na forum osoba, która wkleja zdjęcia naszych stuff'ów na fanpage "Petardy", bezczelnie kopiując nasze zdjęcia, dodaje jeszcze znak wodny "fb.pl/Petardyy" i pisze, że stuff ułożony z fireworld.pl ... Jakaś masakra. Po prostu przywłaszczają sobie zdjęcia. A inni naiwni ludzie piszą: Ile dałeś? itp. itd. A na dokładkę nie mogę nawet nic z tym zrobić, napisać na ich fanpage'u, napisać do nich, bo jak pisałem zablokowali mnie. Zgłaszałem ich kilka razy, ale to nic nie dało. Gdyby wiele osób się zaangażowało, to może udało by się wyeliminować tych fałszerzy. Pewnie adminem na tej stronce jest jakiś dzieciak, który nie zdaje sobie sprawy o prawach autorskich. Jak skopiują moje, to nie wiem.. zgłoszę ich gdzieś na policję albo gdzieś indziej na serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ciekaw jestem czy velibrum ma coś wspólnego z tymi stronkami. Co do zdjęć to prawa autorskie i tyle. Może rodzice tych dzieciaków jak będą musieli płacić to trochę pomyślą nad wychowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widzę że mają kolejny konkurs - tym razem z Piro Polska , ciekawe czy i tym razem będą chcieli przekręcić sponsora i uczestników.

 

 

No ciekawe, ciekawe. Ja już nigdy nie wezmę udziału u tych partaczy, to oczywiste przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...