Skocz do zawartości

CzesioStunter | Stuff 2014/15


CzesioStunter

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na szybko pierwsza fotka bo nawet nie zdążyłem rozpakować kartonów, tylko wyciągnąłem z samochodu. Oczywiście nie jest to jeszcze wszystko, czekam jeszcze na kilka produktów i w przyszłym tygodniu fotka całości ;)/>

 

QwPlmg9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już widze 3 samumy, songa, black kata kilka one rowów, jeśli mnie oczy nie mylą to solaris oraz JW402. No już jest super a co dopiero jak bedą następne zakupki, pokaz w tym roku też pewnie będzie. Będzie się działo i ciekawi mnie co jest w innych kartonach. Będzie tyle co w latach poprzednich czy mniej lub więcej?

 

PS. Czekałem na twój stuff i zaczynałem się niecierpliwić ale nie zawiodłeś mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie sraka na niebie z takiej ilości to zbiję goły tyłek pachem za nie wyciąganie wniosków. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie :D Na pewno jakość nagrania się poprawi znacznie a to już jest progress haha :D Jutro odbieram ostatnią pake z triplexem i zacznę coś układać i się przyłożę w końcu do tego bo to na prawdę już chyba ostatni raz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak ten ostatni raz będzie w tym roku, w następnym i jeszcze w następnym. Zobaczysz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak Czesio powrócił :D Tak po cichu myślałem, że to jeszcze nie czas na zakończenie kariery. Wykładaj wszystko z kartonów i wstawiaj fotę bo ciekawość mnie zżera co tam nakupiłeś :D Przyłóż się solidnie, po z takiej ilości piro można zrobić piękne show, powodzenia w pokazie! :)

Zakupy w Gromie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak Czesio powrócił :D/> Tak po cichu myślałem, że to jeszcze nie czas na zakończenie kariery. Wykładaj wszystko z kartonów i wstawiaj fotę bo ciekawość mnie zżera co tam nakupiłeś :D/> Przyłóż się solidnie, po z takiej ilości piro można zrobić piękne show, powodzenia w pokazie! :)/>Zakupy w Gromie? ;)/>

 

 

 

Tak zakupy w gromie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka rewelacyjnych kostek jest już widocznych.Są przepiękne.Czekam z niecierpliwością aż rozpakujesz kartony.Jestem ciekaw ile jeszcze w tych kartonach jest profesjonalek?Ciekawe czy przebijesz abuka i bartkaeuro :xmas_tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma żadnych profesjonalek plastry jeszcze NWP ;)/>

 

Tak wiem.Ja po prostu mówie min.na 49tki kalibru 1,2 jak o profesjonalnych,bo kosztują sporo,są duże i większość z nich jest extra :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damian mnie trudno nie jest przebić ;D Nie mam tego jakoś dużo. Postawiłem na konkrety :fireworks:/>/> No to czekam sam na foto.

 

 

Akurat w tej "Branży" nie chodzi o to kto ma więcej tylko o wspólną pasje i nie można kogoś dyskwalifikować bo np wydał 200zł i ma mało a ktoś wydał 5 tys i ma dużo ;)/> Wszyscy powinni być równi. Fota całości jutro bo dzisiaj odebrałem ostatnie artykuły :D a towaru akurat jest dużo myślę, że spokojnie można porównać do ubiegłych lat ;) nie brakuje również konkretów./>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie. Może będziesz odpalać pojedynczo? :D Tak poza tym ilość robi wrażenie, zobaczymy co to będzie po ustawieniu piro-ścianki :)

 

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy hejtować po filmie hahahaha :D/>/>

 

hahahahha :D/>

 

Szczerze mówiąc to zdałoby się w końcu zrobić coś fajnego bo szkoda tylko tych produktów :D/> Muszę się przyłożyć w końcu i nie olewać tego to może się uda :D/>

 

może :) tylko jak znowu nie wyjdzie to mnie nie hejtuj :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to zdałoby się w końcu zrobić coś fajnego bo szkoda tylko tych produktów :D Muszę się przyłożyć w końcu i nie olewać tego to może się uda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku również nie zawiodłeś. Zobaczymy kto wygra wyścig o największy stuff na forum. Pozostaje czekać na resztę zakupów i fotkę całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu mnie zatkało.Taka ilość konkretów,wspaniałych wyrzutni.Jesteś mistrzem Czesiu :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...