Skocz do zawartości

Nowa PP3 KOMETA


MANIAK

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa nowość, w tym roku raczej jej nie kupie, ale w następnym bardzo chętnie przetestuje. Ma ktoś może jakiś film? :D

 

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NZauważyłem różnicę w NEC :

Dla Komety to 40g

Dla Jorge to 60g

 

Nie mam pojęcia jak to się przełoży na wybuch.

 

Druga sprawa to jest to, że korpus petardy z Komety można wgniatać palcami, natomiast fp3 Jorge nie da się...I nie mam pojęcia jak to się przełoży na wybuch

 

Podejrzewam, że może to być kiepska petarda ale dopiero po odpaleniu parunastu sztuk będe wiedział napewno..

 

To tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petarda zdecydowanie slabsza od fp3. Niepotrzebnie 4 paczki kupilem. Dodatkowo brak flary. Nie warto kupowac.

 

Czy slabsza/mocniejsza od fp3 small/ P1000 - nie mam pojecia. Na czasie odpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga!! Wazne! :

Petarda pp3 od Komety jest slabsza od JumboJet i Piratki p1000( akurat piratka i jumbo strzelaja rowno). Fp3 small bije na glowe p1000 i jumbo a tymbardziej pp3 od Komety!!

 

Omijac szerokim lukiem pp3 jestem bardzo.zawiedziony.

 

Os najmocniejszych do najslabszych:

Fp3

Fp3 small

Piratka p1000

JumboJet

Pp3 Kometa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta petarda to katastrofa.

Odpaliłem kolejne 6-7sztuk i cichutkie byly w porównaniu do FP3NEW jorge.

Ocena od (1-5) - 1,5... :xmas_mad:

 

Ta jedna co miałem to chyba była ''wypadkiem'' przy pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś 2 opakowania tych petard i jak widze wyższe posty to chyba błąd zrobiłem ;/ skoro są słabsze nawet od FP3 Small. chodz może mnie zaskoczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!

Zakupiłem dzisiaj 10 paczek FP3 Komety(nie mylic z PP3). Zachecony, że to prawdziwe FP3!!

Petarda jest głośniejsza od PP3 ale i tak mocniej strzela FP3 small(jc05), Brak flary w produktach Komety!!

 

wydałem 90zł na jakieś badziewie - masakra!!

 

Uwaga!!

Polomarket- petardy " Hummer" to już nie to samo co rok temu!! Cienszy korpus - mniejszy nec - 1,9g!!

Nie odpalałem ich jeszcze ale na bank będzie to samo co z PP3/FP3 - ale jest ot do sprawdzenia. Kupiłem 5 paczek tego ale już czuje sie zawiedziony - nie wierze w cuda.

 

Masakra co się dzieje z tymi petardami? Zawsze tym strzelałem i pamiętam nie jedną sytuację jak odpaliłem i gaciami zatrząsło!!

 

Wszystkioe petardy odpalam w tym samym miejscu porównując na bieząco z FP3/jc05/jumbojet/piratka p1000

żeby nikt nie miał wątpliwośći.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Przypominam na ten rok. Nie polecam produktów "fp3" Komety.

Dużo cieńszy korpus oraz mniejszy NEC. Równolegle do Komety tak samo dziadowskie są Hummery z Polomarketu lecz maja flare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kometa i sprzedawcy od ''święta'' mają ogromne ciśnienie na ten produkt bo wyrasta on jak grzyby po deszczu po stoiskach SEZONOWYCH.

Ceny dochodzące do 20-25zł za paczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...