Skocz do zawartości

[piter2599] Jakieś pukawki na 2014/2015


piter2599

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przedstawiam Wam mój tegoroczny stuff. Biedniejszy co do wcześniejszych, ale tak to jest jak się chce mieć wszystkie nowe gry na PS4, z resztą nie chcę wydawać dużej sumy na piro bo i tak mnie już nie kręci jak kiedyś za "łepka" laugh.gif

Nie będę wypisywał poszczególnie co jest, ponieważ każdy z Was zna te produkty i jest to bezsensowne tracenie mojego czasu :v

th_Popping.gif/>th_Popping.gif/>

Wyrzutnie:

- JW90 Show of fireworks

- JW07 Mars

-JW06 Kasjopeja

- PXB3504 Hydra

- TXB603 The Magic Key

- SM2126 Macrocosmos III

- TXB649 Color Posy

Moździerz:

- R0009-12 Artillery Shells

 

Petardy:

- 859

- TXB859 Bang

- FP3/Small

- EX1 Explosive I

- PXP306 Crash

 

Art. różne:

- JM01 Circoblitz

 

Zestawy:

- M31 Planet

23uo10h.jpg

 

 

 

Kupowałem w: Carrefour, Biedronka, PiroArt.eu

Razem: 235 zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze kostki w swojej cenie i jak za te pieniądze to stuffik cud malinka. Jak dojdzie jeszcze zestaw to i rakiety będą i troche zabawy. Za całokształt 9/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, że ta ogromna ekscytacja z piro nie mija tylko u mnie. Niestety tak to już jest ale jesteś najlepszym przykładem na to, że jednak w naszych żyłach płynie krew piromaniaków :D, która nie pozwala przejść obojętnie przez 31 grudnia :) Co do stuffu to wydaje się być skromny ale jeżeli dłużej się przypatrzymy to tak naprawdę niczego nie brakuje. Troszkę mniejszych kostek, moździerz, cykro petardy do zabawy ale jest i co odpalić na finał, klasyczna kątówka. Pozdrawiam i życzę szampańskiej zabawy i Wesołych Świąt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, niby nie jara mnie wydawanie dużych pieniędzy na piro to i tak musi byc. :)/>

Ja mam tak samo,już pare lat wstecz przeszło mi to zainteresowanie i już nie kręci tak jak kiedyś to jednak co roku coś trzeba mieć.

Stwierdziłem że te 100-140zł z skali roku to nie jest dużo i można sobie na to pozwolić aby skompletować coś na 31 grudnia :christmascool:

Dla mnie jest to taka jakby tradycja i tak już zostanie.

Stuff masz bardzo fajny,mam wrażenie że masz nawet podobny troche do mojego ja wydałem bardzo podobnie no może mam troche więcej petard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie zły stuff z piękną 36tką i jw90 na czele.Widzę kolejną osobę,która wykorzystuje okazje by tanio zakupić dużą i efektowną wyrzutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny stuff sprawdzone kostki i hydra która ma ciekawy efekt (chciałem ją też kupić ale niestety już nie było :()będziesz robił pokazik czy oddzielnie będą odpalane???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...