Skocz do zawartości
  • 0

Jakie petardy kupic ? 2014/2015


KrzysiegPL

Pytanie

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Może których nie polecam :

 

FP3 Big , (Bomb Bon , z opinii innych ) , Reszta nie wiem ale na pewno są lepsze od tych... niech się kto inny jeszcze wypowie a sklep podałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Posiadam aktualnie Bomb Bon, Dum Bum, FP3 2010, FP3 2012, Black Death, Megatron, Colour Salute, Crazy Robots

 

Polecam wszystkie powyższe, stosunek jakość/cena polecam najbardziej Dum Bum. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co sądzicie to takim stuff'ie ?

2 x Dum Bum po 20szt

2 x Achtung Hestii mały po 6szt

2 x Dum Bum Single Shot po 6szt

1 x Dragon Boom po 20szt

2 x Mini Bomb Red po 30szt

3 x Explosive 1 po 40szt

3 x Explosive 2 po 20szt

1 x Tiger Boom po 20szt

 

Razem z wysyłką wychodzi 130zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moim zdaniem nie warto za taką cene kupować tyle petard to po pierwsze :xmas_biggrin: Po drugie " kolego " go pytałem a nie ciebie :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moim zdaniem nie warto za taką cene kupować tyle petard to po pierwsze :xmas_biggrin:/> Po drugie " kolego " go pytałem a nie ciebie :xmas_happy:/>

 

 

 

Weź się uspokój. To on zdecydował się że chce tylko petardy a nas prosił o pomoc w ich wybraniu a nie w układaniu całkowicie innego stuffu według twoich przekonań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Weź się uspokój. To on zdecydował się że chce tylko petardy a nas prosił o pomoc w ich wybraniu a nie w układaniu całkowicie innego stuffu według twoich przekonań.

 

Jestem spokojny :christmascool: pytałem go czy może by go inne nie interesowały a ty od razu jakiś problem :/ I myślenie nie boli i czytanie ze zrozumieniem bo nigdzie nie napisałem że chce mu ułożyć inny stuff tylko mu zapropnowałem :xmas_wink: No ale okey niech ci będzie :xmas_ohmy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jestem spokojny :christmascool:/> pytałem go czy może by go inne nie interesowały a ty od razu jakiś problem ://> I myślenie nie boli i czytanie ze zrozumieniem bo nigdzie nie napisałem że chce mu ułożyć inny stuff tylko mu zapropnowałem :xmas_wink:/> No ale okey niech ci będzie :xmas_ohmy:/>

 

 

Myślenie tobie za to słabo wychodzi. Ale zakończmy pogodzeni tą dyskusje bo wydaje mi się że ona wogóle nie ma sensu. Najlepiej prosiłbym o usunięcie NASZYCH postów w tym temacie i tak będzie najlepiej bo zrobiliśmy niezły off top. Mam nadzieje że wszystko wyjaśniłem jasno i wyraźnie i nikt nie będzie już tu pisał na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co sądzicie to takim stuff'ie ?

2 x Dum Bum po 20szt

2 x Achtung Hestii mały po 6szt

2 x Dum Bum Single Shot po 6szt

1 x Dragon Boom po 20szt

2 x Mini Bomb Red po 30szt

3 x Explosive 1 po 40szt

3 x Explosive 2 po 20szt

1 x Tiger Boom po 20szt

 

Razem z wysyłką wychodzi 130zł :)/>

 

jesli nie zlozyles zamowienia dopisz forumfajerwerki a wrzucimy Ci co nie co w gratisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...