Skocz do zawarto┼Ťci

Polecane posty

U mnie niby ma pada─ç ale jak sobie przypomn─Ö nawet te 10 lat wstecz to nie by┼éo ani 1 deszczowego sylwestra wi─Öc pocieszam si─Ö, ┼╝e ten te┼╝ b─Ödzie suchy, a temperatura taka, ┼╝e nawet palce nie b─Öd─ů marz┼éy :D.

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Wiatr nasilaj─ůcy si─Ö od godziny 19 wiej─ůcy mocno do ok.godziny 2.Do tego spory deszcz.Drugi rok z rz─Ödu u mnie pogoda b─Ödzie naprawd─Ö z┼éa.

Udost─Öpnij ten post

Na szcz─Ö┼Ťcie 1.01.18r zapowiada si─Ö suchy ;]

Do diabła z 01.01 nie ma już tej magii wtedy.

Udost─Öpnij ten post

My┼Ťla┼éem, ┼╝e b─Ödzie du┼╝o gorzej i chyba nie tylko ja mia┼éem takie obawy. Mia┼éo la─ç, wia─ç i w og├│le by─ç do kitu, a by┼éo super :) Co prawda w Warszawie wieczorem co chwil─Ö pada┼éa m┼╝awka, by┼éo bardzo wilgotno i robi┼éy si─Ö zamglenia, ale im p├│┼║niej, tym pogoda lepsza. O p├│┼énocy bez opad├│w, zamglenia przewia┼é lekki wiatr i przyjemnie ciep┼éo jak na t─Ö por─Ö roku, bo a┼╝ 7 stopni w noc sylwestrow─ů to naprawd─Ö rzadko┼Ť─ç. Pogodowo sylwester zaliczam do bardzo udanych.

Udost─Öpnij ten post

I ja również jestem pod wrażeniem miało wiać lać i wql , a było pięknie ciepło aż się spociłem ;p deszcz padał tylko jeden moment

Udost─Öpnij ten post

By┼éy lekkie opady ale na 5 minut przed p├│┼énoc─ů przesta┼éo pada─ç i niebo zrobi┼éo si─Ö idealne do strzelania.

Udost─Öpnij ten post

Strzelanie wieczorne odby┼éo si─Ö przy idealnej pogodzie,nie by┼éo mg┼éy,wiatru,deszczu,a na dodatek by┼éo ciep┼éo.Mi─Ödzy godzin─ů 22.00-22.30 zacz─Ö┼éo pada─ç i to na prawd─Ö mocno,tego nie mo┼╝na by┼éo nazwa─ç m┼╝awk─ů,bo deszcz by┼é wi─Ökszy.Niestety to bardzo mocno wp┼éyn─Ö┼éo na ca┼ée widowisko.Nie by┼éo takiego polotu jak przy dobrej pogodzie.Pada┼éo tak mocno,┼╝e lont w wyrzutni nie chcia┼é odpali─ç po 2-3 minutowym przyniesieniu :mad: .Pogoda prognozowana 2 doby wcze┼Ťniej sprawdzi┼éa si─Ö w 100%.

Udost─Öpnij ten post

Jeszcze nigdy nie spotkalem sie ze zlymi warunkami do strzelania wiadomo deszczyk czy tam wiart . Ale nie ulewa czy mgla .

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö