Skocz do zawarto┼Ťci

Polecane posty

U mnie niby ma pada─ç ale jak sobie przypomn─Ö nawet te 10 lat wstecz to nie by┼éo ani 1 deszczowego sylwestra wi─Öc pocieszam si─Ö, ┼╝e ten te┼╝ b─Ödzie suchy, a temperatura taka, ┼╝e nawet palce nie b─Öd─ů marz┼éy :D.

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Wiatr nasilaj─ůcy si─Ö od godziny 19 wiej─ůcy mocno do ok.godziny 2.Do tego spory deszcz.Drugi rok z rz─Ödu u mnie pogoda b─Ödzie naprawd─Ö z┼éa.

Udost─Öpnij ten post

Na szcz─Ö┼Ťcie 1.01.18r zapowiada si─Ö suchy ;]

Do diabła z 01.01 nie ma już tej magii wtedy.

Udost─Öpnij ten post

My┼Ťla┼éem, ┼╝e b─Ödzie du┼╝o gorzej i chyba nie tylko ja mia┼éem takie obawy. Mia┼éo la─ç, wia─ç i w og├│le by─ç do kitu, a by┼éo super :) Co prawda w Warszawie wieczorem co chwil─Ö pada┼éa m┼╝awka, by┼éo bardzo wilgotno i robi┼éy si─Ö zamglenia, ale im p├│┼║niej, tym pogoda lepsza. O p├│┼énocy bez opad├│w, zamglenia przewia┼é lekki wiatr i przyjemnie ciep┼éo jak na t─Ö por─Ö roku, bo a┼╝ 7 stopni w noc sylwestrow─ů to naprawd─Ö rzadko┼Ť─ç. Pogodowo sylwester zaliczam do bardzo udanych.

Udost─Öpnij ten post

I ja również jestem pod wrażeniem miało wiać lać i wql , a było pięknie ciepło aż się spociłem ;p deszcz padał tylko jeden moment

Udost─Öpnij ten post

By┼éy lekkie opady ale na 5 minut przed p├│┼énoc─ů przesta┼éo pada─ç i niebo zrobi┼éo si─Ö idealne do strzelania.

Udost─Öpnij ten post

Strzelanie wieczorne odby┼éo si─Ö przy idealnej pogodzie,nie by┼éo mg┼éy,wiatru,deszczu,a na dodatek by┼éo ciep┼éo.Mi─Ödzy godzin─ů 22.00-22.30 zacz─Ö┼éo pada─ç i to na prawd─Ö mocno,tego nie mo┼╝na by┼éo nazwa─ç m┼╝awk─ů,bo deszcz by┼é wi─Ökszy.Niestety to bardzo mocno wp┼éyn─Ö┼éo na ca┼ée widowisko.Nie by┼éo takiego polotu jak przy dobrej pogodzie.Pada┼éo tak mocno,┼╝e lont w wyrzutni nie chcia┼é odpali─ç po 2-3 minutowym przyniesieniu :mad: .Pogoda prognozowana 2 doby wcze┼Ťniej sprawdzi┼éa si─Ö w 100%.

Udost─Öpnij ten post

Jeszcze nigdy nie spotkalem sie ze zlymi warunkami do strzelania wiadomo deszczyk czy tam wiart . Ale nie ulewa czy mgla .

Udost─Öpnij ten post

Ju┼╝ za 2 tygodnie b─Öd─ů wst─Öpne prognozy pogody na Sylwestra­čśë...Tak┼╝e zobaczymy jak to bedzie...Mam nadzieje,ze bedzie u mnie tak wspania┼éa jak w 2011,2012,2013 czy 2015 a nie mgliscie jak w 2014 czy 2016 roku abo deszczowo z wiatrem jak przed rokiem.

Udost─Öpnij ten post

Pogoda na Sylwka +6 stopni. Wiatr┬á w porywach┬á do 40km/h. Opady deszczu ze ┼Ťniegiem. To pogoda dla mazowsza. Oj nie ciekawie ­čś×

Udost─Öpnij ten post

Szkoda tylko ┼╝e b─Öd─ů chmury. Wol─Ö jak jest pogodnie, wida─ç zach├│d s┼éo┼äca i zmrok zapada tak stopniowo, powoli podkr─Öcaj─ůc atmosfer─Ö. Przy pochmurnym niebie to ani si─Ö obejrzysz i ju┼╝ jest ciemno... Oby nie by┼éo powt├│rki z 2013 roku, kiedy do 20:00 z przerwami pada┼é deszcz i by┼éa mg┼éa taka, ┼╝e prawie nikt nie strzela┼é, albo 2009, kiedy o p├│┼énocy wisia┼éa taka mg┼éa ┼╝e na kilometr nic nie by┼éo wida─ç, do tego dosz┼éy dymy z fajerwerk├│w. Spo┼Ťr├│d Sylwestr├│w, kt├│re wyra┼║nie pami─Ötam (od 2005r), najlepiej by┼éo w 2008, 2012 i w latach 2014-16, kiedy pogoda by┼éa bezchmurna i bezwietrzna. Teraz niech przynajmniej nie pada deszcz. Jak ┼Ťnieg to p├│┼é biedy, ale te┼╝ pogarsza widoczno┼Ť─ç. ┼Üledz─Ö ka┼╝d─ů now─ů ods┼éon─Ö prognoz, najbardziej polecam modele UM i ECMWF. GFS ostatnio jest zawodny, lepiej sprawdza si─Ö w lecie ni┼╝ w zimie.

Udost─Öpnij ten post

U mnie okolo godz .0.00 ma sie nasila─ç wiatr Ok 5m/s..Nas

zcz─Ö┼Ťcie tym razem bez deszczu­čśŐ

Udost─Öpnij ten post

U mnie od kilku dni konkretnie pada, a moja miejsc├│wka zamieni┼éa si─Ö w niez┼ée bagno ­čśä. Jutro niby ma nie pada─ç ale przyda┼éby si─Ö mr├│z w nocy, ┼╝eby to troch─Ö stwardnia┼éo.┬á

Udost─Öpnij ten post

Niestety...Aktualizacja pogodowa tylko pogorszy┼éa sytuacj─Ö...Wiatr zacznie wia─ç ko┼éo 22 i o p├│┼énocy oko┼éo 6m/s...Spory­čśĺ

Udost─Öpnij ten post

W Warszawie pogoda by┼éa jak na zam├│wienie. ┼╗adnych opad├│w, idealna przejrzysto┼Ť─ç powietrza i wiatr pomagaj─ůcy rozwiewa─ç dym. A najlepsze jest to, ┼╝e dzie┼ä przed sylwestrem by┼é deszczowy, wiecz├│r mglisty z nisko zawieszonymi chmurami i wysok─ů wilgotno┼Ťci─ů. Dzisiaj od rana te┼╝ pada deszcz i w dodatku mocno wieje. Pogoda wstrzeli┼éa si─Ö na sylwestra idealnie.┬á

Udost─Öpnij ten post

Dzisiaj jak i dzień przed sylwestrem pogoda gówniana, deszcz, mgła i wiatr. Za to w samego sylwestra pogoda idealna.

Udost─Öpnij ten post

U mnie w 31.12 z rana s┼éoneczko┬ádo ok 14:30 potem do godz 01:10 zero prawie wiatru i deszczu┬á to by┼éo szcz─Ö┼Ťcie ┼╝e jak pokaz si─Ö sko┼äczy┼é to ok 15min po tym zacz─Ö┼éo m┼╝y─ç :]

Udost─Öpnij ten post

U mnie pogoda w Sylwestra 2018 by┼éa ┼éadna.Mia┼éo by─ç gorzej.Bez opad├│w i mg┼éy.Do po┼éudnia mocno wia┼éo,potem usta┼éo.Wiedzia┼éem,┼╝e oko┼éo 23 wed┼éug prognoz mia┼éo zacz─ů─ç znowu wia─ç wia─ç.Jednak na szcz─Ö┼Ťcie si─Ö to op├│┼║ni┼éo.Podczas strzelania p├│┼énocnego by┼é tylko malutki wiaterek.Mia┼éem szcz─Ö┼Ťcie jakie┼Ť 30 min po pokazie zacz─Ö┼éo ju┼╝ mocno wia─ç a jeszcze pare minut p├│┼║niej mocno pada─ç.Wi─Öc Sylwester pe┼éen szcz─Ö┼Ťcia­čśŐ

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö