Skocz do zawartości

Pogoda


janpiroman

Rekomendowane odpowiedzi

Co roku piszę tu po sylwestrze i co roku jestem zadowolony z pogody. Prognozy są zazwyczaj gorsze, niż później okazuje się w rzeczywistości. Nie inaczej było i tym razem. Co prawda minusem był momentami zbyt mocny wiatr, który utrudniał odpalanie oraz zwiewał i zniekształcał efekty, ale ogólnie rzecz biorąc było naprawdę dobrze. Przynajmniej nie było mgły, nie gromadził się dym i było czyste ciemne niebo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Pierwsze prognozy na Polskę wschodnią są niezbyt sprzyjające. Opady śniegu, wiatr od 18 km/h . Oby to się zmieniło, bo od trzech lat na pogodę sylwestrowa nie mogłem narzekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jak u was ale u mnie wczoraj lało cały dzień za to dziś jest pięknie ! Ładne jasno niebieskie przejrzyste niebo, bez jakichkolwiek chmur i słoneczko w pełnej okazałości ?? a 31 ma być jeszcze lepiej temperatura w dzień 2° i -1 w nocy 7% opadów wiatr 10-15 km/h 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadam się tu co roku po sylwestrze to wypowiem się i tym razem ;)  

I znowu byłem bardzo zadowolony z pogody. Prognozy były pesymistyczne i wiem, że niektórym pogoda pokrzyżowała plany. Ja też byłem już nakręcony na kiepską pogodę, głównie chodziło o gęstą mgłę. Dzień przed sylwestrem i noc z 30 na 31 były fatalne. Padał deszcz, wilgotność powietrza bliska 100% i faktycznie gęsta mgła. Nie lepiej było w dzień sylwestra. Ale już tradycyjnie, jak na zamówienie, im bliżej godziny 0 tym pogoda lepsza. Mgła, która była w ciągu dnia zaczęła się przerzedzać, do tego żadnych opadów ani silnego wiatru. Pogoda dopisała :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Niby do Sylwestra jeszcze 4 dni, ale prognozy szykują się najgorsze od chyba dekady. Wiatr z silnymi porywami. Opady deszczu na szczęście niewielkie. Już niech zostanie ten mróz. Chociaż niebo czyste, nie ma mgły i jest bezwietrznie. Ech szykowałem się na najbardziej hucznego sylwestra a tu może wyjść kicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam obawy co do pogody. Ja na południu Polski obawiam się tego zapowiadanego deszczu, bo tu przygotowanie pokazu było by już naprawdę problematyczne. No i rzecz jasna wiatru. 

Rok temu jak jechałem na miejsce nim nastała godzina policyjna mgła była jak śmietana, a jakoś bliżej północy znacznie poprawiło się. To i myślę że w tym roku jakoś to będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że chyba nigdy tak nie bałem się o pogodę w Sylwestra jak teraz. Ostatnio kilka razy dziennie sprawdzam prognozy i powiem krótko - są beznadziejne. Deszcz i silny witr, gorzej być chyba nie może...

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Pogoda u mnie była prima sort! Bez opadów, bez wiatru, bez mgły - idealne warunki. Natomiast już 1 stycznia od rana cały dzień deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, damian7878 napisał:

Pogoda w tym roku luks u mnie. Ciepło było, bez wietrznie, bez mgły, bez opadów. 

To samo u mnie. Full deluxe.

Dzień wcześniej tylko trochę popadało i trawa była mokra i zrobiło się lekkie błoto, ale dzięki temu nie robiły się pożary traw od opadających iskier efektów fajerwerków tak jak w sylwka 2022.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...