Skocz do zawartości

Pogoda


janpiroman

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde pogoda fatalna,mgła,że na 100 metrów nic nie widać a o północy ma być jeszcze gorsza.No po prostu się wkurzyłem,nie tak to sobie wyobrazałem

Nikt mnie nie zobaczy w okolicy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie piękna pogoda, słonko świeci. Brak mgły i opadów. Temperatura 2 stopnie Celcjusza. :D

 

Udostępniam ogólną mapę pogody dla całej Polski ;)

 

Najwyższe temperatury

Najwy_sze_temperatury.jpg

 

Najniższe temperatury

 

Najni_sze_temperatury.jpg

 

Opady

 

Opady.jpg

 

Wiatry

 

Wiatry.gif

 

Opracowane na podstawie danych z Accuweather.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!

Mgła taka,że na 30m nic nie widać.

Chyba odwołuje pokaz który miał być najprzyjemniejszą atrakcją w roku.

Szkoda kasy,prawie 1,5k na pojebaną mgłę :mad:

Jestem taki zły,że masakra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Szykuje się niestety deszczowy sylwester :mad:

Że pogoda zmienia się dajmy na to dwa razy w ciągu dnia , jak na moje to ostateczna pogoda na 31.12, sprawdzi się w sobotę rano takie moje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że pogoda zmienia się dajmy na to dwa razy w ciągu dnia , jak na moje to ostateczna pogoda na 31.12, sprawdzi się w sobotę rano takie moje

Dokładnie pogoda się może zmienić kilku krotnie do 31 także nie ma się co martwić będzie dobrze :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówią moje prognozy to będzie padać. Jedynie dziś prognozują, że opady rozpoczną się już w sobotę. Współczuję, bo w tym roku sylwester wraz z Nowym Rokiem przypada wyjątkowo niefortunnie. Dziś leje, więc wilgotność będzie ogromna co przeniesie się, że nawet jak deszcz nie będzie padać to efekty będą nikły we mgle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady nawet jak i w dzień bd padać to noc jeszcze zostaje przeważnie wtedy odpuszcza

 

Zobaczy się przed północą czy będę strzelał dużymi rakietami.Ale myślę ,że będzie mgła o północy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi rok z rzędu szykuje się fatalna pogoda :mad:.Jutro powinniśmy wiedzieć więcej,bo pojawi się szczegółowa prognoza.Należy wierzyć,że będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niby ma padać ale jak sobie przypomnę nawet te 10 lat wstecz to nie było ani 1 deszczowego sylwestra więc pocieszam się, że ten też będzie suchy, a temperatura taka, że nawet palce nie będą marzły :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...