Skocz do zawartości

Pogoda


janpiroman

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś mi się obiło o uszy, że w drugi dzień Świąt ma zacząć pruszyć śnieg w Lubelskiem. Gdyby było na minusie i trochę napadało to by było spoko, ale Święta raczej bez śniegu xmas_sad.gif. Oby na Sylwestra była dobra pogoda, bo jak ma być taki porywisty wiatr i taki deszcz no to lipa. Narazie u mnie oprócz pierdółek i petard to nic nie idzie odpalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie pada/mocno wieje...

W takiej aurze wgl nie mam ochoty ubierać choinek na dworze :( Nadchodzących świąt też nie odczuwam.

Pogoda do sylwestra może się jeszcze diametralnie zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzą mrozy i śnieg! Jutro może sypać na północy Polski. Jest duże prawdopodobieństwo zimy w Sylwestra i Nowy Rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie teraz +13 C°. I na dodatek suchutko!

Super by było gdyby była taka pogoda w sylwka. Słonko miło grzeje i zero jakichkolwiek opadów.

Jest idealna pogoda do strzelania i jazdy na rowerku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie teraz +13 C°. I na dodatek suchutko!

Super by było gdyby była taka pogoda w sylwka. Słonko miło grzeje i zero jakichkolwiek opadów.

Jest idealna pogoda do strzelania i jazdy na rowerku.

u mnie by cie zwiało z roweru :D wieje niemiłosiernie mocno :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś nie pada. Niestety dalej wiatr utrzymuje się w porywach do około 50km/h. Czyli Nie jest fajne. Wczoraj przy odpalaniu moździerza, kula odleciała niebezpiecznie w bok. Ale Teraz chciałbym was poinformować że ten porywisty wiatr niesie w naszą stronę świetne warunki. U mnie w Skierniewicach (centralna Polska) 29-30 grudnia opady śniegu (drobne). A z 31grudnia-1stycznia temperatura -5 a -10 stopni wilgotność w granicach 60% a wiatr między 6 a 11km/h. Perfekto! Oczywiście mamy cały tydzień więc można założyć że sprawdzi się to na 40% :xmas_w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie koło Poznania nie przewidziany śnieg pruszy sobielekko ale oruszy. Oby do sywlka tak było i te minusowe temp. czuje tego nadchodzącego wielkimi krokqmi sylwestra panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo śniegu i jest super. Jedyny minus to że baaardzo zimno i jestem przeziębiony. I tak mi to nie przeszkodzi w sylwestrowym szaleństwie. Będzie super, tylko niech zapalniczki przyjdą. Na jutro zapowiadane lekkie opady śniegu i małe zachmurzenie z małym wiatrem więc pogoda idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie taka pogoda to chyba bede strzelał 1 stycznia około 20 bo nie bedzie sensu robic pokazu i go nie zobaczyc :) a w sylwestra troche petard mam to moge sobie postrzelac :) i jakies cycrobolitz tez sie znajdą wiec oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęci skąd oni tą mgłę wykombinowali :D Ja mieszkam w Łódzkim dzisiaj jest ponad -7*C i czyste niebo. Jutro ma być -5*C i również czyste niebo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...