Skocz do zawartości

SBB-18 / F18-SM Monstrum (Śmieszek)


Barti

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...
uważajcie z to wyrzutnio raz se jo kupiłem nie wypalila.

I straciłeś 10 zł???ale hamstwo,ale tak w ogole to produkty ze smieszka sa niebezpieczne i dziadoskie kupilem kiedys petarde ze smieszka na odpuscie nie pamietam jaka to jak podpalilem lont to zaczal sie konczyc palic 3 sekundy nie minelo i by mi w rekach wybuchla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ja miałem taką wyrzutnie, też z lidla kilka lat temu. Efekt to 16 zwariowanych strzałów, a dokładnie świszczące, jasne komety które lecą na boki i na końcu tworzą jakiś malutki efekt którego nie można nawet nazwać rozpryskiem :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Może ktoś miał i zna efekt? Prosze o odpowiedz.
Barti, sorry za spóźnienie :). Filmik z Sylwestra 2006/2007. Wyrzutnia Monstrum była kupiona w Lidlu przez jednego z młodszych ode mnie kolegów. Dźwięk lecących komet był jak widma na cmentarzu i zrobił na mnie duże wrażenie. Polecam kupić na spróbowanie, choć komety to zaprosto nie leciały :).

Link do filmiku: http://video.google.pl/videoplay?docid=1858375907927861564
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt kiepski, choć jeżeli ktoś robi pokaz z kilkoma większymi wyrzutniami, to tą jako "tło" można wstawić dla efektu akustycznego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli ta wyrzutnia ma służyć np. dziecia ktore nie moga sie doczekac na sylwka i musza isc o 21 cos wypalic to to jest cwietne. Strasznie głośne piski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

bardzo śmieszna ta wyrzutnia ale nawet nawet zupełnie inna niż na filmie najpierw taki smieszny swist a potem kolorowe gwiazdki wylatują z pocisku 9/10 9 poniewarz nie jest hukowa :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

kupilem sobie ta wyrzutnie a potem obejrzalem filmik tej wyrzutni i myslalem ze kupilem kompletny szajs ale ona sie oazala inna . byl najpierw swist a nastepnie wylatuja kolorowe gwiazdki.polecam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic wielkiego ale za te 9,99 z Lidla warto kupić nadaje się doskonale przed północą jeśli chcecie coś odpalić
Pozdrawiam! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
To jest Szajs !!
uff a już to miałem kupić ;/
Ee tam kupiłem sobie Rakietki Detonatory :D

Popieram. W zeszłym roku kupiłem tą wyrzutnie i więcej tego nie zrobię. Jeśli ktoś ma dostęp do Biedronki, to niech za tą cenę kupi Hota. Efekty nieporównywalnie lepsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Śmieszny pisk tej wyrzutni zrobił wrażenie na obserwatorach mojego skromnego pokazu :smile:
Za rok zapewne znów znajdzie sie w moim stuffie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...