Skocz do zawartości

[Patrick] Zakupy 2014/2015


Patrick

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałbym się przywitać ze wszystkimi gdyż jestem nowy na tym forum :)/>/>

A oto lista moich dotychczasowych zakupów na sylwka i zdjęcie. Jeżeli o mnie chodzi to są to największe zakupy jakie kiedykolwiek poczyniłem no i mam nadzieję że się nie zawiodę :)/>/> Mile widzane opinie na temat poszczególnych wyrzutni od osób, które już miały z nimi doczynienia (z tych co są na liście miałem wcześniej jedynie Songa i bardzo mi przypadł do gustu więc w tym roku też go kupiłem).

 

Lista:

Triplex - TXB693

Triplex - YHM009 Song

Triplex - Artillery Shells R0009-12

Triplex - Absolut - 1x

Jorge - JW419 Genesis

Jorge - JW38 New Generation 8

Jorge - JW4060 Styx

Jorge - RSB734 Samurai

Priomax - Fireball

Kometa - Katalonia

Kometa - Indiana

Kometa - Pluton (:D/>/>)

Kometa - Liban (zapomniałem zabrać ze sklepu i dlatego niema na zdjęciu)

DUM BUM 20x

I jakieś drobiazgi których mi się nie chce wymieniać

 

 

http://wgrajo.pl/img/img0279.jpg

 

Korci mnie jeszcze zakup rakiet Callisto ale żona zaczyna mieć humory przez ilość fajerwerków więc jeszcze zobaczymy :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Na Forum:)

Masz bardzo dobre kostki z komety i jorga,widze że stawiasz na same konkretne i duże wyrzutnie.

Ile kosztowała Cię ta duża rakieta leżąca z przodu?

Będziesz łączył wyrzutnie i robił pokazik?

Jaki budżet przeznaczyłeś na to wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Na Forum:)

Masz bardzo dobre kostki z komety i jorga,widze że stawiasz na same konkretne i duże wyrzutnie.

Ile kosztowała Cię ta duża rakieta leżąca z przodu?

Będziesz łączył wyrzutnie i robił pokazik?

Jaki budżet przeznaczyłeś na to wszystko?

 

 

Witam :)

Rakieta Absolut kupiona w piroart - 23,75zł

Całość wyszła praktycznie równo tysiąc co spowodowane jest głównie przez te 2 duże wyrzutnie (txb693 i jw419).

A jeżeli chodzi o pokaz to myślę na jakimś małym pokazem z tych mniejszych wyrzutni, ale nie mam jeszcze konkretnego planu. Może coś jeszcze dokupie z myślą o pokazie, jakiś wachlarz, kilka małych kostek z dobrym stosunkiem jakości do ceny. Nie chce łączyć wszystkiego bo najzwyczajniej w świecie lubię odpalać wyrzutnie i cieszyć się każdą kostką z osobna :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem na etapie rozmyślania,kostki kupowałem z myślą o osobnym odpalaniu ale z drugiej strony chętnie bym je połączył aby zrobić taki mini pokazik.

Jak w następnym sezonie budżet pozwoli to chcę mieć podobny stuff jak Ty,z tym że bez dużych wyrzutni bo to właśnie one pochłaniają najwięcej pieniędzy;)

Mam też dużo rzeczy do pojedyńczego odpalania w tym też moździerz,chyba taki z triplexa jak Ty posiadasz:)

Zapraszam do mojego tematu,jak dokupisz coś jeszcze to wrzuć nowe zdjęcia.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na Forum :xmas_biggrin: Gratulacje, masz bardzo interesujący Stuff :xmas_biggrin:

 

wyrzutnie wybrałeś naprawdę konkretne i będziesz w 100% zadowolony

a co do wyrzutni to:

 

Songa miałem w zeszłym roku podwójnie i byłem zachwycony , a w tym roku też właśnie zakupiłem jw419,jw38 i Katalonie i mam nadzieję że zrobią duże wrażenie :xmas_laugh:

 

mam nadzieję że zrobisz kilka filmików wyrzutni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to naprawdę dobry stuff. Masz mnóstwo konkretnych acz przepięknych wyrzutni które Cię napewno zachwycą. Zabawa też jest ale nie w dużych ilościach i może lepiej. Narazie 9/10 ale pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

krzychu94

 

Postaram się żeby były filmiki no i muszę przyznać że bardzo ciekaw jestem jak wypadnie jw419. Katalonię wziąłem dość spontanicznie ale patrząc na filmiki wydaje się że może być konkretna, zresztą w ubiegłych latach kupowałem duże wyrzutnie Komety i zawsze byłem zachwycony więc wierzę że katalonie będzie super.

 

Kamilox

 

Pokaz planuję zrobić ale nie mam jeszcze pomysłu co dać na start, co na finał. Myślę że do celów pokazu dokupie różnych rzeczy żeby był urozmaicony. Jest spory wybór mniejszych wyrzutni, niekoniecznie 30mm w dobrych cenach i naprawde fajnym efektem który można fajnie pokombinować do pokazu. Jeszcze zostało trochę czasu więc napewno będę rozkminiał.

 

brydzio12346

 

Song to już klasyk. Wydaje mi się że tak mi przypadł do gustu że chyba go co roku będę kupował :D/>/>

 

piropiotr223

Sylwestra nie spędzam sam i z doświadczenia wiem że rzeczy do zabawy przyniosą napewno znajomi. Zawsze przynoszą coś czym można dodatkowo zająć czas :)/>/>. Ale może jakieś rzeczy jeszcze dojdą bo do sylwestra sporo czasu.

 

Dzięki wszystkim za miłe słowa. Ciekaw jestem co markety będą miały do zaoferowania w tym roku. Przypuszczam że nie dam rady się powstrzymać jeżeli zobaczę coś ciekawego w dobrej cenie. Jeszcze nic nie strzelałem oprócz kilku dum bum dzisiaj. Głęboki huk i naprawdę polecam tak jak chyba wszyscy tutaj :)/>/>

 

Będę wrzucał zdjęcia jak będą aktualizacje do listy. Plany na następne zakupy są następujące:

-dodatkowo 2 duże paczki dum bum (zrobiły na mnie wrażenie)

-cyrkoblitz

-rakiety Callisto (jeszcze nie jestem pewien bo za ich cenę można mieć 2 opakowania Absolut albo z 6 Europuro 2,5" Shell Rocket

-Małe kostki do 15-20zł za sztukę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imponujace wyrzutnie.Kazda da piękne widowisko,ale najlepsze to napewno jw419,txp693,yhw009 i Katalonia.Genesis również w tym roku zakupiłem i licze na niezapomniane efekty.Song zachwyca każdego.Swietna jw38,którą też mam,super kostka z piromaxa i naprawdę piękna Katalonia.Rakieta również ładna.Moździerz jest możliwy aczykolwiek mnie osobiście nie zachwycił w tamtym roku.Zakupy naprawdę znakomite. :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Doszło parę drobiazgów:

 

-Piromax PXB3503 PRO FIRE

-Triplex One row: TXC042 Green Wave Interval Crackling Bouquet

 

-Kolejny Moździerz Triplex R0009-12

-Kolejne opakowanie Dum bum (duże)

-4x rakietki dum bum

-Triplex Sky Thunder cyrko (opakowanie 6sztuk)

-I jeszcze jakieś petardy których nazwy nie pamiętam (czerwone, "crazy coś tam", podobno mocne)

 

Zdjęcie postaram się wrzucić wkrótce. Na razie wszystko leży w samochodzie, a żona nie wie o kolejnych zakupach. Pewnie nie będzie zadowolona :P. Też macie ten problem ?

Chyba już na tym będę kończył swój zestaw na ten rok. Z callisto zrezygnowałem z podowdu ceny. Zamiast tego czekam az w kauflandzie pojawi sie Europyro shell rocket 2,5" po 14zeta to kupie ze 3 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry stuff bardzo dobre wyrzutnie ze swietnymi efektami ja juz od paru lat przymiezam sie do Songa i jakos go nie moge kupic :D/>/>/>/>/>/> Zawsze mi cos ciekawszego w rece wpada

 

Dzięki. A songa polecam w 100% no ale wiadomo wybór jest tak duży że nie da się mięć wszystkiego :)/>/>/>/>/>

 

 

MAŁY UPDATE TEGO CO DOKUPIŁEM:

2q1fmhk.jpg

 

 

No i w końcu jednak zamówiłem rakiety Callisto 007 (3szt). Mam nadzieje że zdążą dojechać. Są też rury do szelek ale doszedłem do wniosku że to mało interesujące żeby umieszczać na zdjęciu.

 

dokładny opis tego co na zdjęciu to>

-triplex one row: txc042

-piromax pro fire 3503

-zapomniany na poprzednim zdjęciu Liban od komety

-triplex R0009-12 (2opakowania)

-dodatkowe opakowanie petard dum bum

-rakiety dum bum

-crazy robots s1002 (choć nazywają się crazy monster- ktoś potrafi wyjaśnić ?), zaś pudełko opisane jest inaczej bo txp484:P/

-SP cylindryczne P8800C - 5x purple yellop peony

-SP 2" P8801 red wave 3x

-SP 2" P8801 flower wave 3x

-SP 2" P8801 colorful peony 3x

-SP 2" P8801 red stars white glitter 3x

-SP 2" P8801 blue stars white glitter 2x

-SP 2" P8801 red blue double rings 3x

-SP 2" P8801 green wave 1x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalejesz :xmas_biggrin:/> stuff jeden z lepszych na forum swietnie dobrake wyrzutnie. Czy mi sie wydaje zy rakiety dum bum ?

 

:D Miło usłyszeć. Z pewnością ten sylwester będzie bardzo huczny :). Dobrze zauważyłeś, to rakiety dum bum. Trochę szkoda było mi wydawać kasę na wyrzutnię dum bum wiec rakietki fajna namiastka tego efektu bo zdaję się że one też mają ten tytanowy błysk no i wiadomo mocny huk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No konkretna aktualizacja. Piękna kontówka, szeleczki z dobrze dobranymi efektami i mocne petardy , głośnymi rakietami które narobią zapewne sporo hałasu. Nic dodać nic ująć jak dojdą xallisto to masz odemnie 10/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde konkretny stuff, bardzo mi się podoba! Same genialne produkty, gdzie robiłeś ostatnie zakupy? Żona jeszcze z domu nie wyrzuciła? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde konkretny stuff, bardzo mi się podoba! Same genialne produkty, gdzie robiłeś ostatnie zakupy? Żona jeszcze z domu nie wyrzuciła? :D/>

 

Żona wie tylko o pierwszej partii, druga jest ukryta sprytnie więc jakoś żyję :)

 

Fajerwerki z aktualizacji kupiłem na:

Superfajerwerki.com.pl

taniefajerwerki.pl

http://www.sklep-militarny.com.pl/ na Brzeskiej (tutaj tylko szelki kupowałem)

 

Ale do każdego sklepu jeździłem osobiście (dwa pierwsze mam dość blisko domu)

Dzisiaj wracając z pracy chciałem kupić zapalniczkę żarową w superfajerwerki.com.pl i oczywiście skusiłem się na 3x rakiety moon night od triplexa bo były na sztuki po 19zeta ;P

Takie kupowanie na raty jest zdradliwe cholera bo stówka tu, stówka tam i nagle jest 1,5kafla. Ale to już definitywny koniec :D Trzeba znać umiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedzieć,że twój stuff teraz jeszcze bardziej mi się podoba.Genialne szelki i kolejne moździerze.Wyśmienita wyrzutnia kątowa z Piromaxa.Masz naprawdę świetnie utworzony stuff.Będziesz miał co podziwiać w Sylwestra :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny update:

1x opakowanie petard pyro moravia black death (niesamowite i według mnie warte swej ceny - jutro jadę po dodatkowe 1-2 opakowania bo bardzo mi przypadły do gustu)

2x opakowania petard TXP484 Crazy Monsters

2x opakowania petard dum bum (duże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że będzie grubo.Konkretne kostki,bomby,bardzo mocne huki.Swoją drogą jeśli chodzi o kobiete to i tak Ci zazdroszczę,moja dymi już jak zobaczy kilka opakowań petard :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [Patrick] Zakupy 2014/2015

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...